Yardım Telefonum Wi-fi Ye bağlanmıyor yardım edin lütfen

sezginhd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezgin
Cihazım
Xiaomi Redmi 5
Konular
1
Telefonum Xiaomi Redmi 5 Plus telefonum wifiye bağlanmıyor tıklıyorum bağlanılıyor diyor ama sonra kaydedildi diyip kalıyor ara sıra bağlanıyor fakat bu otomatik gidiyor 2 saatliğine
bağlanıyor sonra otomatik olarak wifiden çıkıyor yardım edin ne yapmam gerekiyor ?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam Wi-Fi'ı kapatıp baştan açın olmazsa cihazı yeniden başlatmayı deneyin.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bu bağlanmama sorunu, durduk yere mi oldu? Yoksa, modemin şifresi falan değiştirildi mi?

Durduk yere olduysa, bir üstteki tavsiyeleri uygulayın, modem şifresi değiştirildi ise; daha uzun bir şifre belirleyin... turkiyemiuinetforumu123456 gibi... :D

Erdalx47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Telefonum Xiaomi Redmi 5 Plus telefonum wifiye bağlanmıyor tıklıyorum bağlanılıyor diyor ama sonra kaydedildi diyip kalıyor ara sıra bağlanıyor fakat bu otomatik gidiyor 2 saatliğine
bağlanıyor sonra otomatik olarak wifiden çıkıyor yardım edin ne yapmam gerekiyor ?
Dün bende'de aynısı oldu. Telefonu kapatıp açtım olmadı, şifreyi silip yeniden girdim olmadı. Revolution os kullanıyordum, aex'e geçtim düzeldi. Modemi kapatıp açmak aklıma gelmedi.

sezginhd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezgin
Cihazım
Xiaomi Redmi 5
Konular
1
Durduk yere oldu birden bire telefonu aldım 2 ay sorun çıkmadı sonra bu olay gerçekleşti Wifiyi kapatıp açtım şifreyi değiştirdim ne olcak bilmiyorum

sezginhd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezgin
Cihazım
Xiaomi Redmi 5
Konular
1
Dün bende'de aynısı oldu. Telefonu kapatıp açtım olmadı, şifreyi silip yeniden girdim olmadı. Revolution os kullanıyordum, aex'e geçtim düzeldi. Modemi kapatıp açmak aklıma gelmedi.
DENİYCEM TEŞEKKÜRLER :D

Üst Alt