Yardım telefonum kendiliğinden arama yapıyor

darkbender

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
defne
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 11.0.3
Telefon Modeli
redmi note 5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhaba, redmi note 5 kullanıyorum; dün şöyle bir olay yaşadım:
arkadaşımla oturuyorduk ve telefonu çalmaya başladı, arayan benim numaram ancak benim telefonum masada ve kilitli duruyordu, arama ekrani vs hiçbir belirti yok arayanin ben olduğuma dair; sonra bekledik, telefon belli aralıklarla 4 kez aradı arkadaşımı. hatta arkadaşım, 4. aramada açtı ama benden giden sesin karşı taraftan duyulup duyulmadığını hatırlamıyoruz, çok kısa süreli açtık heyecandan sanırım.
aramalar arama geçmişinde veya vodafone fatura detaylarında gözükmüyor; telefonum benden habersiz rehberden random birilerini arıyor bunun önüne nasıl gecebilirim? açtıktan sonra sesim gidiyorsa, aradığım insanlar benim özel muhabbetlerimi duyabiliyor demek oluyor, yardım edebilir misiniz?

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Mikrofon,Arama yapma ve çağrı cevaplama gibi izinleri verdiğiniz uygulamaları kontrol edin en güvenilirsiz olan yapıyor olabilir. Düzelmezse yedekleyip sıfırlayın.

Oyla:

Woxly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
3
Bazı telefonlarda dokunmatik sorunu yüzünden kendiliğince istemsiz bir şekilde uygulama veyahut arama yapabiliyor sanırsam senin telefonun daha yeni ben bu tür durumlarda telefonumun içindeki özel veya lazım olan dosyalarımı yedekleyip sıfırlarım en sağlıklı tercih bana göre telefonu sıfırlamak sıfırlamak istemiyorum diyorsanda sana önerim yetkili bir servise danışman ama düşünceme göre telefonu sıfırlarsan düzelir

Oyla:

Veco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Çözüm buldunuz mu acaba ? Aynı sorun bugün başıma geldi.

Oyla:
Üst Alt