Yardım telefonum hard brick oldu

ulasecgin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
mi5s plus
Konular
27
arkadaşlar telefona aosp rom yüklemeye çalışıyordum.beceremedim şimdi telefonum kapandı açılmıyor ne yapmam lazım acil yardım.

ulasecgin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
mi5s plus
Konular
27
telefon hiç bir şekilde açılmıyor ama mi flash toolda gözüküyor lütfen acil yardım edin

Oyla:

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
Mi Flash Tool'da gözüküyorsa fastboot rom indirip yükleyebilirsin. Hangi rom'u yüklemeye çalıştın ki? Mi 5s ROM'u yüklemeye çalıştıysan Mi 5s ve Mi 5s Plus'ın farklı cihazlar olduğunu unutma.

Oyla:

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
mi5s plus natrium
Sakin ol, bir kere Qualcomm cihazların hard brick olması imkansız, hiç hayat vermiyorsa bile QFIL adlı bir program ile düzeltilebiliyorlar. Ve Mi Flash görüyormuş tek yapman gereken MIUI'nin sitesinden fastboot rom indirip mi flash ile yazdırmak.

Oyla:

ulasecgin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
mi5s plus
Konular
27
Sakin ol, bir kere Qualcomm cihazların hard brick olması imkansız, hiç hayat vermiyorsa bile QFIL adlı bir program ile düzeltilebiliyorlar. Ve Mi Flash görüyormuş tek yapman gereken MIUI'nin sitesinden fastboot rom indirip mi flash ile yazdırmak.
stock rom flashlamaya çalışınca can not read from port COM20 hatası veriyor

Oyla:

yasins64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi max 2
Konular
2
Hocam ayni sekilde bir sorunum var bende konu actim ama daha yardimci olan olmadi cihazimi pcye bagladigimda 9008 diye aygitlarimda gorunuyor ancak miflash gormuyor cihazi. Cihaz acilmiyor bootloder ekrani falan gelmiyor pcye bagladigimda sarj almasi gerekiyor ve isik yanmasi lazim o bile yok cihazimda 3 aydir bunu arastiriyorum en son. Bir ara acildi telefon format attim. Sonrasinda tekrar kapandi ve acilmiyor. Bu cihazi nasil hayata dondurebilirim biliyorsaniz wpden ulasabilirsiniz cihazim mi max 2

Edit :Forumda herkese açık bir şekilde telefon numarası vermesi yasaktır, numara silinip mesaj düzenlenmiştir.

Lopus

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt