Yardım telefonum hard brick oldu

ulasecgin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
mi5s plus
Konular
27
arkadaşlar telefona aosp rom yüklemeye çalışıyordum.beceremedim şimdi telefonum kapandı açılmıyor ne yapmam lazım acil yardım.

chosein

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus 64
Konular
1
Nasıl hatalar hocam ne yaparken oldu ozelden yazın isterseniz
özelden yazmam için tel no doğrulatmamı istiyor şuan olmadıgı için yapamıyorum.
Benim telefonumun interneti 2G çekiyordu bir türlü düzeltemedim ondan sonra yazılım fln değiştirdim chinaya fln geçtim rom olarak. Sonra baktım çözülmedi en son china versyondan global 11 roma geçmeye çalışırken sanırsam bootloader kilitlenmiş, yani kilidim açıktı yazılımdan sonra sıfırlanmış olabilir. Büyük ihtimal ondan kaynaklı recovery ekranında kaldım fastboot fln geçebiliyorum ama bir türlü telefon açılmıyor. Mi flashtan deniyorum error veriyor. Twrp atmaya çalışıyorum cmd den failed hatası alıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
özelden yazmam için tel no doğrulatmamı istiyor şuan olmadıgı için yapamıyorum.
Benim telefonumun interneti 2G çekiyordu bir türlü düzeltemedim ondan sonra yazılım fln değiştirdim chinaya fln geçtim rom olarak. Sonra baktım çözülmedi en son china versyondan global 11 roma geçmeye çalışırken sanırsam bootloader kilitlenmiş, yani kilidim açıktı yazılımdan sonra sıfırlanmış olabilir. Büyük ihtimal ondan kaynaklı recovery ekranında kaldım fastboot fln geçebiliyorum ama bir türlü telefon açılmıyor. Mi flashtan deniyorum error veriyor. Twrp atmaya çalışıyorum cmd den failed hatası alıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim
Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz

Oyla:

LoydFloyd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0