Yardım Telefonum edl moda girmiyor

1244656

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crysali
Cihazım
Mia3
Konular
5
Evet telefona rom atarken kabloyu çektim ve hiç tepki alamdım sonrasında daha öncede aynı hatayı yapmıştım.
Sorum şu bilgisayar telefonu qusb bulk olarak görüyor daha önce Qalcomm 9008 gibi bir ibare veriyordu ve bu yüzden Qfil ile rom atamıyorum daha önce atıp kurtarmıştım nedir sorun varmı yardım edecek arkadaşlar kapağı çıkartıp iki nokta ile olan deneyide yaptım yemedi

euonur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note9 pro
Konular
27
Cihaz marka model nedir,? Qfil ile nasıl rom atmayı düşünüyorsun. Cihazın şuanda ne durumda brickmi fastboot açılıyor mu .?

1244656

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crysali
Cihazım
Mia3
Konular
5
Evet beyler hallettim bir şekilde açtım fastboot a girdim en son sürüm android i kurdum hallettim bir sorum daha var hintli bir adam android 11 e miui 12.5 yükledi bunu yapacak bir arkadaş varmı uzaktan bağlantı ile ben yükleyemedim telefon elden gidiyordu .
Bu arada cihazın ismini yazmayı unutmuşum özür dilerim mia3 saf android cihaz daha önce miui rom atmıştım ama android 9 ve 10 da atabilmiştim sürüm düşüremediğimden atamıyorum ve Twrp de yükleyemedim mi flash ile varmı yapacak bir usta

songul.aktas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Songül
Cihazım
Redmi note6 pro
Konular
4
Benim telefonda bu şekilde oldu. Nasil açtiniz acaba? Birde icinden veri kaybiniz falan oldu mu ?

1244656

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crysali
Cihazım
Mia3
Konular
5

greencity16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Evet beyler hallettim bir şekilde açtım fastboot a girdim en son sürüm android i kurdum hallettim bir sorum daha var hintli bir adam android 11 e miui 12.5 yükledi bunu yapacak bir arkadaş varmı uzaktan bağlantı ile ben yükleyemedim telefon elden gidiyordu .
Bu arada cihazın ismini yazmayı unutmuşum özür dilerim mia3 saf android cihaz daha önce miui rom atmıştım ama android 9 ve 10 da atabilmiştim sürüm düşüremediğimden atamıyorum ve Twrp de yükleyemedim mi flash ile varmı yapacak bir usta
Dostum, bu uzaktan bağlantı ile zor olur, ben kurdum, telegram'da CVchat group" var, oradan talimatlara bakarsın

MI A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

greencity16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Dostum, bu uzaktan bağlantı ile zor olur, ben kurdum, telegram'da CVchat group" var, oradan talimatlara bakarsın

Ekte resimde görüldüğü gibi oldu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt