Yardım Telefonum Açılmıyor

mabakoh

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Redmi 4 cihazım yaklaşık 2 aydır, arada bir ekranı kapattıktan sonra (müzik dinlerken falan) kapanıyor ve bir süre (normal yeniden başlatma süresinden daha uzun süre) bekleyince açılıyordu. Bugün ise şarja taktıktan bir süre sonra kapandı ve android yazılı ekranda takılı kaldı. Fastboot menüsüne girmeye çalışınca sadece logo (android'i tamir eden adam logosu) bir süre göründü ve sonra yine android yazılı ekran geldi. güç + ses artırma tuşlarıyla açılan menüyü açmayı denedim, açıldı ve oradaki donanım testlerini de geçti. Ama 10 dakika kadar beklememe rağmen telefon yine de açılmadı.
Not: Telefondaki güncellemeleri uzun süredir yapmıyordum. Ayrıca telefonda çok fazla uygulama yüklü ve hafızası dolmak üzere.

*Bu yazıyı yazarken telefon açıldı yaklaşık 15 dakikalık bir beklemenin sonunda. Yine de bu sorun sürekli olduğu için, tekrarının olmaması veya tekrar karşılaşınca çözüm bulabilmek için, nelerin sebep olmuş olabileceğini söylerseniz sevinirim.

İyi akşamlar.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
"Uzun süredir güncelleme yapmamak, telefonun hafizasini doldurmak"

Dilerseniz hazir cihazınız açılmışken sadece önemli olan verilerinizi yedekleyip en baştan miflash ile tertemiz bir güncel rom ile kurulum yapin. Hem telefon nefes alsin, hem siz rahat edin.

Oyla:
Üst Alt