Çözüldü Telefonum açılmıyor, rom yüklenmiyor

Contra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
redmi note 7 telefonumda pixel experience rom kullanıyordum birden sistem arayüzü sıkıntı vermeye başladı bende pixel experience recoveryden facory reset attım (data - cache - system hepsine) yaptıktan sonra işletim sistemi silindi doğal olarak fastboot modunda bağladım fakat twrp yükleyemiyorum (too many links) hatası alıyorum
pixelin kendi recovery bölümünden de rom yükleyemiyorum orada da (adb: failed to read command: No error) hatası alıyorum
telefona hiçbir müdahalede bulunamıyorum yardım edebilir misiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam fastboot moda geçiyor zaten mi flash ile stock rom kurduğumda aynı hatayı alıyorum sizce başka bilgisayarda kurtarabilir miyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kilit açık bu arada
Ne istiyorsunuz tam anlamıyorumki hocam. Yapamıyorum diyorsanız ücretli destek verebiliriz. Ama bu işlem forumdaki rehberler ile kendiniz halledebileceğiniz bir işlem..

Oyla:

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Ne istiyorsunuz tam anlamıyorumki hocam. Yapamıyorum diyorsanız ücretli destek verebiliriz. Ama bu işlem forumdaki rehberler ile kendiniz halledebileceğiniz bir işlem..
Pardon daha detaylı açıklayayım. Hocam ben Redmi note 9 pro(joyeuse) cihazım için endonezya stok rom kurmak istedim. Clean all seçili flash tuşuna bastım 1 saniye sonra belirttiğim hatayı verdi. Daha sonra başka romlar indirip de denedim. Aynı hatayı veriyor. Minimal adb üstünden twrp kurdum success dedi ama twrpyi açmaya çalıştığımda cihaz restart atıyor. Sisteme başlattığımdaysa the system has been destroyed uyarısını veriyor. Ne yapmalıyım

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Pardon daha detaylı açıklayayım. Hocam ben Redmi note 9 pro(joyeuse) cihazım için endonezya stok rom kurmak istedim. Clean all seçili flash tuşuna bastım 1 saniye sonra belirttiğim hatayı verdi. Daha sonra başka romlar indirip de denedim. Aynı hatayı veriyor. Minimal adb üstünden twrp kurdum success dedi ama twrpyi açmaya çalıştığımda cihaz restart atıyor. Sisteme başlattığımdaysa the system has been destroyed uyarısını veriyor. Ne yapmalıyım
forum arama bölümünü kullanınız. fastboot rom yükleme rehberleri mevcut. yapamıyorum derseniz ücretli onarımlar linkinden ücretli destek alabilirsiniz..

Oyla:

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
forum arama bölümünü kullanınız. fastboot rom yükleme rehberleri mevcut. yapamıyorum derseniz ücretli onarımlar linkinden ücretli destek alabilirsiniz..
Hoca başka bilgisayar kullanarak kurtardım. Yardımlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim :))

Oyla:

Contra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
sorun çözüldü konu kapanabilir