Çözüldü telefonu açınca twrpye giriyor

teo1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete Teoman
Cihazım
Xiaomi Redmi N7
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu HMNote7V12.0.3.0
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba abilerim kardeşlerim, telefon konusunda pek bi bilgim yok telefonum kullanım halindeyken kapandı ve geri açtığımda her seferinde twrpye attı. Ardından format data yaptım, twrp mi güncelledim ve gittim son sürüm eu rom yükledim. Hala aynı şekilde twrpye atıyor sorun nedir lütfen yardım edin

Çözüm
recoveryden denedim yok hocam olmuyor ya
hocam recoveyden zipi yükledikten sonra ne oluyor tam olarak anlatırsanız daha iyi yardımcı olabilirim
size son iki önerim kaldı
1)yada fastboot indirme bağlantısından indirip fastboot ile yüklemeyi deneyiniz
2)vbmeta yükledikten sonra cihaz recovery modda açılır oradan tekrar romu yüklemeyi deneyiniz

teo1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete Teoman
Cihazım
Xiaomi Redmi N7
Konular
3
hocam recoveyden zipi yükledikten sonra ne oluyor tam olarak anlatırsanız daha iyi yardımcı olabilirim
2)vbmeta yükledikten sonra cihaz recovery modda açılır oradan tekrar romu yüklemeyi deneyiniz

hocam şimdi recovery den zipi yükledikten sonra reboot system yapıyorum ardından beni gene recovery moda atıyor systemi açmıyor. Gidip power off yapıp yeniden başlatıyorum cihazı gene recovery modda açıyor. Şimdi fastboot ile yüklemeyi deneyeceğim. Sağ olasın gerçekten pek bilgim yok bu konularda yardımın için çok teşekkür ederim

Oyla:

teo1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mete Teoman
Cihazım
Xiaomi Redmi N7
Konular
3

Abi gerçekten Allah razı olsun fastboot ile yükledim halloldu ne kadar teşekkür etsem az şu sıralar o kadar sıkışık ki durumlar telefon gitse cidden bitmiştim vallahi çok teşekkür ederim ağlıcam mutluluktan

Oyla:

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Abi gerçekten Allah razı olsun fastboot ile yükledim halloldu ne kadar teşekkür etsem az şu sıralar o kadar sıkışık ki durumlar telefon gitse cidden bitmiştim vallahi çok teşekkür ederim ağlıcam mutluluktan
Rica ederim kardeşim ne demek asıl ben mutlu oldum sana yardımcı olabildiğim için.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt