Çözüldü Telefonu açamıyorum ve hard reset atamıyorum

Sweyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Resmi note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.03.0(SJOEUXM)
Telefon Modeli
Redmi note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Öncelikle ilk sorunumdan başlamak istiyorum miui 13 güncellemesi 1 ay civarı telefonuma geldi ve guncelledim ama guncelledikten sonra çağrı yapamıyor ve almiyordum mesaj gönderiyor internet çekiyordu
Bugün telefon kapandı açtım artık internet te çekmiyordu mesaj atabiliyordum sadece bende internet üzerinden arastirdim ama herhangi işe yarar bir çözüm bulamadim en sonunda eski sürümü yuklemeye kalktım ve guncellemeye başlattıktan sonra sürekli mi ekrabi gelmeye başladı ne kapatabiliyorum nede hardreset atabiliyorum yardımcı olabilecek varmı

Cihaz redmi note 9

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei atılmış Note 9 cihazlar miui 13 e güncelleyince brick oluyor. Şebeke sorunlarınızın sebebi farklı. Baseband tamiri yapılması gerekiyor. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

Oyla: Çözüm

Sweyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Resmi note 9
Konular
1
imei atılmış Note 9 cihazlar miui 13 e güncelleyince brick oluyor. Şebeke sorunlarınızın sebebi farklı. Baseband tamiri yapılması gerekiyor. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.
Cihazı açtım ama IMEI gitmiş kendi orjinal IMEI kodunu hatırlıyorum bilgisayar olmadan geri yukleyebilirmiyim

Oyla:
Üst Alt