Mod Telefonlarda Yer Alan Reklamları Tamamen Kaldırma - Magisk Module - Energized Protection

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bu modül cihazınızın host dosyalarını değiştirir.Uygulama içerisinde yer alan reklam, pop-up gibi istenmeyen reklamları kapatır. Sizlere en basit bir şekilde anlatacağım.

Detaylı Anlatım Videosu :

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not : Videnun sonunda yer alan komik kısımları bilerek kesmedim. Biraz eğlence olsun. :)

Sırasıyla Yapılması Gerekenler ;
  • Play Store üzerinden Termux uygulamasını indirin.
  • Magisk ayarlar bölümünden Sistemsiz Host a tıklayınız ve modlünü ekleyiniz.
  • Sonrasında Energized Protection modülünü Magisk Manager içerisinden yükleyiniz.
  • Modül yüklendikten sonra cihazı yeniden başlatın.
  • Termux uygulamasına girin.
  • Sırasıyla "su" komutunu yazıp yönetici izni verin.
  • Sonrasında "ep -m" yazınız.
  • Karşınıza gelen ekrandan paket seçimi yapmanız gerekmektedir.
  • Genel reklam engellemeleri için 6, tamamen her şeyden korunmak için 5 yazın
  • Sonrasında gelen ekrandan "y" tuşuna basıp işlemlerin tamamlanmasını bekleyin.
  • İşlemler tamamlandıktan sonra "q" yazıp uygulamayı kapatabilirsiniz.
  • İşlemler bittikten sonra reklamlar görünmüyor ama beyaz şekilde yer alıyorsa uygulamanın verilerini temizleyip tekrar giriniz.
  • Videoyu izlemeniz rica olunur.

Son düzenleme:

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Elinize sağlık hocam :)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Emeğinize sağlık.. modulü kurdum, adaway i kapattım ama reklamlar gözükmeye başladı

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Emeğinize sağlık.. modulü kurdum, adaway i kapattım ama reklamlar gözükmeye başladı
Rica ederim. Cihazı yeniden başlatın veya uygulamaların verilerini temizleyin. Video içeriğinde de görsel olarak belirttim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

işe yaradımı hocam geri dönüşünüz nedir?

Son düzenleme:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Bu modül cihazınızın host dosyalarını değiştirir.Uygulama içerisinde yer alan reklam, pop-up gibi istenmeyen reklamları kapatır. Sizlere en basit bir şekilde anlatacağım.

Detaylı Anlatım Videosu :

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Not : Videnun sonunda yer alan komik kısımları bilerek kesmedim. Biraz eğlence olsun. :)

Sırasıyla Yapılması Gerekenler ;
  • Play Store üzerinden Termux uygulamasını indirin.
  • Magisk ayarlar bölümünden Sistemsiz Host a tıklayınız ve modlünü ekleyiniz.
  • Sonrasında Energized Protection modülünü Magisk Manager içerisinden yükleyiniz.
  • Modül yüklendikten sonra cihazı yeniden başlatın.
  • Termux uygulamasına girin.
  • Sırasıyla "su" komutunu yazıp yönetici izni verin.
  • Sonrasında "-ep -m" yazınız.
  • Karşınıza gelen ekrandan paket seçimi yapmanız gerekmektedir.
  • Genel reklam engellemeleri için 6, tamamen her şeyden korunmak için 5 yazın
  • Sonrasında gelen ekrandan "y" tuşuna basıp işlemlerin tamamlanmasını bekleyin.
  • İşlemler tamamlandıktan sonra "q" yazıp uygulamayı kapatabilirsiniz.
  • İşlemler bittikten sonra reklamlar görünmüyor ama beyaz şekilde yer alıyorsa uygulamanın verilerini temizleyip tekrar giriniz.
  • Videoyu izlemeniz rica olunur.
Hocam bir sorum olacaktı size. Ben bu modülü daha dün kurdum sorunuz çalışıyordu. Fakat bu sabah sorun çıkarttı. Whatsappdan hiç bir şekilde ses, resim, video alamıyordum ve atamıyordumda. Aynı şekilde instagram ve discordda çalışmadı. Ne yapsamda çalışmadılar. En son bu modülü sildim ve sorunsuz çalışmaya başladılar. Kurulumda hiç bir hatayla karşılaşmadım. Paket olarak blu extension olarakda social kurmuştum. Bu hatayla sizde karşılaşdınızmı yada bir fikriniz varmı. Çok az deneme fırsatım olsada çok beğenmişdim bu modülü o yüzden yeniden kurmak istiyorum.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam bir sorum olacaktı size. Ben bu modülü daha dün kurdum sorunuz çalışıyordu. Fakat bu sabah sorun çıkarttı. Whatsappdan hiç bir şekilde ses, resim, video alamıyordum ve atamıyordumda. Aynı şekilde instagram ve discordda çalışmadı. Ne yapsamda çalışmadılar. En son bu modülü sildim ve sorunsuz çalışmaya başladılar. Kurulumda hiç bir hatayla karşılaşmadım. Paket olarak blu extension olarakda social kurmuştum. Bu hatayla sizde karşılaşdınızmı yada bir fikriniz varmı. Çok az deneme fırsatım olsada çok beğenmişdim bu modülü o yüzden yeniden kurmak istiyorum.
ben video da anlattığım gibi kullanıyorum ve yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Ama sizler gibi ekstra extension yüklemedim. Sosyal medya uygulamalarında sorun çıkarabilir.

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
ben video da anlattığım gibi kullanıyorum ve yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Ama sizler gibi ekstra extension yüklemedim. Sosyal medya uygulamalarında sorun çıkarabilir.
Tamam hocam yeniden deniyeceğim. Anlatım içinde teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Emeginize saglik hocam.