Yardım Telefonla Konuşurken Arkadan Gelen Diğer Çağrı Bildirimi Almıyorum

serdarbulan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
samsung s8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global Rom 12.1.2.0 (RFDMIXM)
Telefon Modeli
Mi Note 10
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba cihazim Mi Note 10
Miui Sürüm: Miui Global Rom 12.1.2.0 (RFDMIXM)
Android Sürüm: 11 RKQ1.200826.002

Telefonla konuşurken arkadan gelen ikinci aramayi göremiyorum önceden telefonla konuşurken telefon titreyip ekrana arama şeklinde anlık olarak geliyordu şuan o özellik açık olmasına rağmen karşı taraf meşgule düşüyor. Bende beni arayanları doğal olarak bilmiyorum. Konu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum . Teşekkürler.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhaba cihazim Mi Note 10
Miui Sürüm: Miui Global Rom 12.1.2.0 (RFDMIXM)
Android Sürüm: 11 RKQ1.200826.002

Telefonla konuşurken arkadan gelen ikinci aramayi göremiyorum önceden telefonla konuşurken telefon titreyip ekrana arama şeklinde anlık olarak geliyordu şuan o özellik açık olmasına rağmen karşı taraf meşgule düşüyor. Bende beni arayanları doğal olarak bilmiyorum. Konu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum . Teşekkürler.
Kullandığınız operatör ayarlarında aktif olup olmadığını kontrol edin. (Örneğin Türk Telekom da "Çağrı Bekletme" ayarı olarak gözüküyor, bunun aktif olması gerekir)
Bu ayarlar sadece operatörle alakalı değildir, ayrıca telefondaki ayarın da aktif olması gerekir. Telefon üzerinden *43# kodunu tuşlayıp arama butonuna tıklayarak, telefon çağrı bekletme ayarını aktif edebilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

Oyla:
Üst Alt