Yardım Telefonla Görüşme Yaparken Başkası Ararsa Yaptığım Görüşme Direk Sonlanıyor! MI A2 LITE!

AydinDag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aydın
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Başlıkta da belirttiğim gibi telefonla görüşme yaparken arkadan başka arama gelirse; 2. arayan kişiye "aradığınız kişi şu anda başka bir kişiyle görüşüyor" demesi gerekirken aktif yapmış olduğum görüşme sonlanıyor, direk 2. arayan kişinin yaptığı arama devreye giriyor ve telefon çalmaya başlıyor. Telefonda şirket hattı da takılı olduğu için şirket görüşmelerini de oradan yapıyorum ve bu bana sıkıntı çıkarıyor. Bununla ilgili bir çözüm var mıdır? Ya da bu donanımsal bir problem olabilir mi? Cevap ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Başlıkta da belirttiğim gibi telefonla görüşme yaparken arkadan başka arama gelirse; 2. arayan kişiye "aradığınız kişi şu anda başka bir kişiyle görüşüyor" demesi gerekirken aktif yapmış olduğum görüşme sonlanıyor, direk 2. arayan kişinin yaptığı arama devreye giriyor ve telefon çalmaya başlıyor. Telefonda şirket hattı da takılı olduğu için şirket görüşmelerini de oradan yapıyorum ve bu bana sıkıntı çıkarıyor. Bununla ilgili bir çözüm var mıdır? Ya da bu donanımsal bir problem olabilir mi? Cevap ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.
arama bekletme seçeneği seçili olmayabilir,

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
2 hattında çağrı bekletme seçenekleri açık konumda. Altında da "Bir çağrı sırasında, gelen çağrıları bana bildir" yazıyor. Acaba kapalı mı olması gerekiyor?
benim bildiğim açık olmalı, deneyerek görebilirsiniz. ayrıca diğer arama ayarlarını da kontrol edin, yanlış bir yer işaretli kalmış olabilir.

Oyla:

AydinDag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aydın
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
benim bildiğim açık olmalı, deneyerek görebilirsiniz. ayrıca diğer arama ayarlarını da kontrol edin, yanlış bir yer işaretli kalmış olabilir.
evet deneyerek öğrendim dediğiniz gibi. Seçenek kapalı konumda olduğunda direk meşgule düşüyor telefon ve cevapsız çağrı telefonda görünmüyor. Bu da benim için sıkıntılı bir durum. Neyse bir şekilde çözeceğiz. Teşekkürler.

Oyla:

bilmoş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
bahsettiğiniz sıkıntı temmuz güncellemesiyle olmaya başlamıştı. ağustos güncellemesiyle düzeltildi. güncellemeyi yapmadıysanız deneyin. ya da telefon uygulamasını güncelleyin. kısacası telefonunuz her yönüyle güncel olmalı.

Oyla:

AydinDag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aydın
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
bahsettiğiniz sıkıntı temmuz güncellemesiyle olmaya başlamıştı. ağustos güncellemesiyle düzeltildi. güncellemeyi yapmadıysanız deneyin. ya da telefon uygulamasını güncelleyin. kısacası telefonunuz her yönüyle güncel olmalı.
Kontrol ettim. Telefon her yönüyle güncel. Yine de teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt