Sohbet Telefondan tat alamıyorum

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Keşke geçmeseydiniz, zaten Xiaomi fiyatına göre yüksek donanım koyarak yazılım işini baştan savma yapıyor.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
custom firmware ile o çözüldü. şuan aosp olarak sürüyle var ama custom miui yok. devolplar nedense küfür gibi algılıyorlar miui dendimi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

miui optimizasyon olarak özürlü bir arayüz. aosp kullanmış iseniz anlarsınız neden söyledigimi

Dostum androidin kendisi özürlü bir işletim sistemi ben aklına gelecek bütün sistemleri kullandım linüx mobile (limo ) dahil şüphen olmasın o konuda yeyerince bilgiliyim...
Windowsphone unda Hacklenmesi sürecinde ctrlpda ekibinde yer alan bi insanım az çok hangi rom ne iş yapar bilirim aosp de beni tatmin edecek hiç bişey bulamıyorum ben. çok yalın. Şuan miui gayet bazı kusurlarını görmezden gelirsen alışkanlık yapıyor ama ilk geçtiğimde lanet ettirmişti orası ayrı...

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Dostum androidin kendisi özürlü bir işletim sistemi ben aklına gelecek bütün sistemleri kullandım linüx mobile (limo ) dahil şüphen olmasın o konuda yeyerince bilgiliyim...
Windowsphone unda Hacklenmesi sürecinde ctrlpda ekibinde yer alan bi insanım az çok hangi rom ne iş yapar bilirim aosp de beni tatmin edecek hiç bişey bulamıyorum ben. çok yalın. Şuan miui gayet bazı kusurlarını görmezden gelirsen alışkanlık yapıyor ama ilk geçtiğimde lanet ettirmişti orası ayrı...
android özürlü derken? dandik snapdragon 617 ile 4 sene aosp kullandım.bu 4 senelik sürede donup sorun yarattığını hatırlamıyorum.ilk miui deneyiminde haftada minimum 1-2 kere cihaz kaskatı kesiliyordu.mesele Android'i iyi optimize edebilmek.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
android özürlü derken? dandik snapdragon 617 ile 4 sene aosp kullandım.bu 4 senelik sürede donup sorun yarattığını hatırlamıyorum.ilk miui deneyiminde haftada minimum 1-2 kere cihaz kaskatı kesiliyordu.mesele Android'i iyi optimize edebilmek.

Android bildigin ozurlu bi sistem hangi defosunu anlatayim ki? Bende suan mecbur olmasam.merakli degilim androide alternatifi yok kullaniyoruz iste...

Karsindaki aosp ve miui romun ne oldugunu anlatmaya calistigin kisi microsofta meydan okuyup windows phone cihazlara ya turkce dil ekle yada biz sistemini hackleriz turkce dil ekleriz diye ekibin uyesi kavramlarin sistemlerin ne oldugunu cok cok iyi biliyorum... Buyuk harflerle yaziyorum ANDROİD OZURLU Bİ SİSTEMDİR

Senin icin tek kistas donmamasi olabilir donmamak bi kistas ise bende mix 2 de hic donma kasma yasamadim:) cihazi alali hemen hemen 3yil oldu

Sd617 ye ne yazilim atarsan at ben cebime koyup tasimam mesela bende kasar o cihaz

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
tuzladinizmi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Android bildigin ozurlu bi sistem hangi defosunu anlatayim ki? Bende suan mecbur olmasam.merakli degilim androide alternatifi yok kullaniyoruz iste...

Karsindaki aosp ve miui romun ne oldugunu anlatmaya calistigin kisi microsofta meydan okuyup windows phone cihazlara ya turkce dil ekle yada biz sistemini hackleriz turkce dil ekleriz diye ekibin uyesi kavramlarin sistemlerin ne oldugunu cok cok iyi biliyorum... Buyuk harflerle yaziyorum ANDROİD OZURLU Bİ SİSTEMDİR

Senin icin tek kistas donmamasi olabilir donmamak bi kistas ise bende mix 2 de hic donma kasma yasamadim:) cihazi alali hemen hemen 3yil oldu

Sd617 ye ne yazilim atarsan at ben cebime koyup tasimam mesela bende kasar o cihaz
hayırdır uzaya roket mi atmasını bekliyorsun.stok android son kullanıcıyı fazlasıyla tatmin edebilen sistem.windows phone u hackledik derken? ios jailbreak oluyor diye tüm kullanıcıların bilgileri güvende degil anlamına mı geliyor.?

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
hayırdır uzaya roket mi atmasını bekliyorsun.stok android son kullanıcıyı fazlasıyla tatmin edebilen sistem.windows phone u hackledik derken? ios jailbreak oluyor diye tüm kullanıcıların bilgileri güvende degil anlamına mı geliyor.?

Siz aosp kullanın sıkıntı yok...

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Muhabbeti uzatmaya pek gerek yok aslında. Android hoşuna giden Android kullanır. Aynı şekilde Xiaomi'yi beğenen kullanır. Hoşuna gitmeyenler de Samsung'a 2 katı parayı verip tercih edebilir. Direkt Android sevmeyen de kredi çekip iPhone 11 Pro Max alabilir... :D

Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Aynen oyle gordugum en kullanisli rom suan miui rom. Yapmak isteyipde ya suda olsun diyecegim ufak tefek seyler.disinda hersey var ki modullerde zibille. Custom rom bile kurma ihtiyaci hissetmedigim tek rom miui. Xiaomiye gecmeden once her hafta telefon degistirmekden gina gelmisti yada hergun baska bi yazilim xiaomi sagolsun beni yazilim yuklemekden bile kurtardi

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular