Yardım telefonda komple yedek almak mümkün mü?

buyuksel39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4x
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
evolution_mido-ota-tq3a-Android13
Telefon Modeli
redmi note 4x
Bootloader Kilidi
Açık
bilgisayarda acronis, aomei backup gibi programlarla yedek alıp o yedeği daha sonra format+program kur, ayarlarını yap vs. gibi işlerle ugrasmadan geri yükleyebiliyoruz.
android için böyle bir sistem var mı?
titanium backup yedek alıyor fakat yedeği geri yükleyince bazı programlarda sıkıntı çıkarıyor. cihaz rootlu. magisk ile.
rom olarak lineage20 ekran kaydında cihaz sesini kaydetmediği ve dosya indirme yaparken cihaz sessizdeyse titreşim ses açıksa sürekli bip sesi verdiğinden evolution rom kurdum.
her rom yükleme sonrası programları kur, ayarlarını yap, cihaz ayarlarını yap cok zahmetli oluyor.

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Telefon rootlu ise migrate kullanın.

Oyla:

nurxc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi 10 2022
Meslek
Enjeksiyon
Konular
6
Backup restore durumlarında pc , Windows ve üçüncü parti yazılımların başarılı olduğunu düşünmekle birlikte android sisteminde birebir geri yüklemede sistem sdk degisiminden dolayı sorunlar olduğunu yaşadım.en verimli Back-Up restore aracının partition image alan Twrp olduğunu dusunuyorum.

Oyla:

buyuksel39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4x
Konular
6
swift backup sadece uygulamaların yedeğini alıyor. geri yüklemede ne kadar başarılı denemediğim için bilemiyorum.
her uygulamaya tek tek yaptıgım kendi ayarlarını da yedekliyor mu ?

twrp sıkıntı cıkardı. şimdi yedek almak istediğimde bana internal 0mb diyor.. cihaz normal çalışıyor..

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Bi magisk modülü vardı terminal komutlarıyla recovery olmadan partition yedeklemeye yarıyor yedek geri yüklemeyi de gastboot ya da recovery'den yapıyorsun bakayım bulursam atarım sayfasını

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Banada komple rom şeklinde yedekleme yöntemi lazım. Mesela şuan global romdayım ve 150 ye yakın uygulama kurulu, bir kaç günlüğüne aosp rom deneyip geri dönmek istiyorum globale ama tekrardan o kadar uygulama yükleyip ayarlarıyla uğraşmadan rom şeklinde yedekleyip geri nasıl yükleyebilirim

Oyla:

ekotin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Banada komple rom şeklinde yedekleme yöntemi lazım. Mesela şuan global romdayım ve 150 ye yakın uygulama kurulu, bir kaç günlüğüne aosp rom deneyip geri dönmek istiyorum globale ama tekrardan o kadar uygulama yükleyip ayarlarıyla uğraşmadan rom şeklinde yedekleyip geri nasıl yükleyebilirim
Swift backup uygulamaları datalarıyla birlikte yedekler, eğer uygulamada koruma gibi vs birşey yoksa eski ayarlarıyla açılır eğer varsa tekrar hesabınıza giriş vb yapmaniz gerekir

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
bilgisayarda acronis, aomei backup gibi programlarla yedek alıp o yedeği daha sonra format+program kur, ayarlarını yap vs. gibi işlerle ugrasmadan geri yükleyebiliyoruz.
android için böyle bir sistem var mı?
titanium backup yedek alıyor fakat yedeği geri yükleyince bazı programlarda sıkıntı çıkarıyor. cihaz rootlu. magisk ile.
rom olarak lineage20 ekran kaydında cihaz sesini kaydetmediği ve dosya indirme yaparken cihaz sessizdeyse titreşim ses açıksa sürekli bip sesi verdiğinden evolution rom kurdum.
her rom yükleme sonrası programları kur, ayarlarını yap, cihaz ayarlarını yap cok zahmetli oluyor.
Sorumluluk kabul etmiyorum oluşabilecek sorunlara karşı şimdiden söyleyeyim ilgili dediğim modül şu

Oyla:
Üst Alt