Yardım Telefona format attim ve sifre istiyor

archilleus1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
3
Merhaba telefonuma miui 8.5.3 yukledim ama telefon sifre istiyor. Kullandigim tum sifreleri denedim mi account, gmail vs ama hic birini kabul etmiyor. Benden istedigi sifre neyin sifresi onuda anlamadim acikcasi :( son 2 hakkim kaldi bunu halletmemin baska yolu varmidir ayrica silinirse telefondan neler gidecek. Yani cihaz silinecekten kasti nedir ?

Ekli dosyalar

• 20180808_201544.jpg
    20180808_201544.jpg
    492,4 KB · Görüntüleme: 63

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Merhaba telefonuma miui 8.5.3 yukledim ama telefon sifre istiyor. Kullandigim tum sifreleri denedim mi account, gmail vs ama hic birini kabul etmiyor. Benden istedigi sifre neyin sifresi onuda anlamadim acikcasi :( son 2 hakkim kaldi bunu halletmemin baska yolu varmidir ayrica silinirse telefondan neler gidecek. Yani cihaz silinecekten kasti nedir ?
Öncelikle cihazda twrp kurulumu.
Cihaz daki veriler Önemli mi?
Bl açık sanırım

MI 5s Miui.Am 8.8.2 beta

Oyla:

mdozkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Duran
Cihazım
Mi 5d
Konular
1
şu anda aynı sorun bende de mevcut .her hangi bir çözüm önerisi sunabilecek olan varmı.

Oyla:

ugur_kahriman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Şu anlık Yok
Konular
7
Arkadaşlar öncelikle telefonu EDL moda almanız gerekiyor. Benim önerim TWRP yükleyip terminale "reboot edl" yazmanızdır sonra mi flash ile romu flashlayın telefonu açıldıktan sonra size miui hesabı sormayacaktır. (İsterseniz özel mesaj atın TeamViewer üzerinden yapalım.)

Oyla:

mdozkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Duran
Cihazım
Mi 5d
Konular
1
bi deneyeyim.olmazsa yardım için dönerim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar öncelikle telefonu EDL moda almanız gerekiyor. Benim önerim TWRP yükleyip terminale "reboot edl" yazmanızdır sonra mi flash ile romu flashlayın telefonu açıldıktan sonra size miui hesabı sormayacaktır. (İsterseniz özel mesaj atın TeamViewer üzerinden yapalım.)

Hocam yanlış hatırlamıyorsam Mi4 kullanıyordunuz. Mi4 sonrasında çok fazla değişiklik oldu. Bootloader kilidi geldi, ADB komutları ile EDL moda girme kaldırıldı, Kablo ile EDL moda geçme engellendi ve hatta bazı yeni modellerde EDL moddayken işlem yapabilmek için yetkili hesap isteniyor yani EDL mod kilitlendi. Özetle güncel cihazların pek çoğunda maalesef bu tavsiyeler işe yaramıyor :(

Oyla:

mdozkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Duran
Cihazım
Mi 5d
Konular
1
8.5.3 kurduğum zaman alakasız bir şifre istemişti. tekrar 8.8.16 dönmek istedim bu sefer de mi hesabının şifresini istiyor. ve modemim izin vermediği için şifresiz ağ kuramıyorum. ne talihsizim ki yakınımda android telefon olan da yok. aslında bu rom olayına telefonda ki Google arama uygulamasının kendisini otomatik açka durumunda dolayı bulaştım. önce ki sorunum sistem zorla kapattı diyordu şimdi de home tuşunu yukarı çekerek açtığımız arama geliyor sürekli. sorunun yavaş yavaş donanımsal olduğunu düşünmeye başlayacam.

Oyla:
Üst Alt