Yardım Telefon yedekleme hk

BrutalAbomination

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
12
Merhabalar,

Öncelikle telefonda biriyle konuşurken hat farketmeksizin sıkça karşıdan "kendimi duyuyorum" şeklinde şikayetler ile karşılaştım. Kız arkadaşımla whatsapptan kamera açtığımızda çoğu zaman beni duymuyor ve yine kendini duyduğunu söylüyor. Ayrıca gece karanlıkta birini aradığımda "ara" tuşuna bastıgım gibi sanki telefonu kulağıma götürmüşüm gibi ekran kararıyor açmaya çalışıyorum çift dokunuyorum açılmıyor , kilit tuşuna basıyorum açılmıyor. Geçenlerde de birden telefonum dondu açtım baya bir kastı. Arkadan ses gelmesine rağmen ekranda görüntü yoktu sonra 5 dakika bekledim ve düzeldi bir daha da o hatayı yapmadı. Ama şu kendi sesini duyma , kameralı görüşmede ses gitmemesi (telefon neti ya da wifi farketmiyor) geceleri ekranın ışığının gitmesi uyuz etti ve yarın Migros'a garantiye göndereceğim. Fakat telefon rehberim , içindeki dosyalar vs herşeyi yedeklemek istiyorum. En kısa ve kolay yolu nedir ?

Teşekkür ederim

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Merhabalar,

Öncelikle telefonda biriyle konuşurken hat farketmeksizin sıkça karşıdan "kendimi duyuyorum" şeklinde şikayetler ile karşılaştım. Kız arkadaşımla whatsapptan kamera açtığımızda çoğu zaman beni duymuyor ve yine kendini duyduğunu söylüyor. Ayrıca gece karanlıkta birini aradığımda "ara" tuşuna bastıgım gibi sanki telefonu kulağıma götürmüşüm gibi ekran kararıyor açmaya çalışıyorum çift dokunuyorum açılmıyor , kilit tuşuna basıyorum açılmıyor. Geçenlerde de birden telefonum dondu açtım baya bir kastı. Arkadan ses gelmesine rağmen ekranda görüntü yoktu sonra 5 dakika bekledim ve düzeldi bir daha da o hatayı yapmadı. Ama şu kendi sesini duyma , kameralı görüşmede ses gitmemesi (telefon neti ya da wifi farketmiyor) geceleri ekranın ışığının gitmesi uyuz etti ve yarın Migros'a garantiye göndereceğim. Fakat telefon rehberim , içindeki dosyalar vs herşeyi yedeklemek istiyorum. En kısa ve kolay yolu nedir ?

Teşekkür ederim
Merhaba , cihazınızda root yok ise tüm işlemleri manuel yapmanız gerekiyor . Rehberi belleğe kaydedip pcye aktarın , dosyalarınızı da PC bağlantısı ile kopyala yapıştır yapın. Ben sizin yerinizde olsam garantiye vermezdim 20 gün bekleyeceksiniz yazılım yükleyip geri gönderecekler. Forumdaki rehberler ile kolayca telefonunuzun yazılımını tekrardan temiz olarak yükleyip kullanabilir ve sorunun çözülüp cozulmedigini kontrol edebilirsiniz

Oyla:

BrutalAbomination

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
12
Cihazımda root yok garantisi bozulmasın diye. Delta ve Ritzy garantisi var dediler. Sizce bu telefondan geri ses gelmesi , ses gitmemesi yazılım sorunlu mudur ? Ben de garantiye gönderme taraftarı değilim tabiki.Bunun üstesinden nasıl gelebilirim? Pek teknolojiden anlayan biri değilim de

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Cihazımda root yok garantisi bozulmasın diye. Delta ve Ritzy garantisi var dediler. Sizce bu telefondan geri ses gelmesi , ses gitmemesi yazılım sorunlu mudur ? Ben de garantiye gönderme taraftarı değilim tabiki.Bunun üstesinden nasıl gelebilirim? Pek teknolojiden anlayan biri değilim de
Mikrofon kaynaklı da olabilir , yazılım kaynaklı da olabilir . Denemekte fayda var .
Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu
Bu rehberde temiz kurulum için gerekli herşey var

Oyla:

BrutalAbomination

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
12
Bunu yaparsam ve işe yaramazsa telefon garanti kapsamından çıkar mı ?

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Oyla:

BrutalAbomination

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
12
Çok teşekkür ederim. Yarın deneyeceğim. Her hangi bir sorum olursa sana buradan sorabilir miyim ? Adaşım :)

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Çok teşekkür ederim. Yarın deneyeceğim. Her hangi bir sorum olursa sana buradan sorabilir miyim ? Adaşım :)
Bu konunun altından her türlü sorunuzu yanıtlamaya ve yardımcı olmaya çalışırım, bilgim yettiğince

Oyla:

BrutalAbomination

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
12
bahsettiğin işlemi yaparken beceremem de iyice içine ederim diye korkuyorum açıkçası :)

Oyla:

BrutalAbomination

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
12
Böyle bir hata aldım videodaki tüm adımları yapmama rağmen.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt