telefon tavsiyesi.

intibak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
4
Cvp: telefon tavsiyesi.

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Herkese selam arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum ve sanırım kalıcı olacağım 
smile.gif
[font=Verdana, Arial, sans-serif] 
[font=Verdana, Arial, sans-serif]Ama önce bir  " Mİ " lenmek lazım . 

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Sizlere bu konuda sorum olacak hazır bu başlık açılmış iken buradan sormak istedim yeni  başlık açmamak adına. 

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Telefon olarak mi3 almayı düşünüyordum ancak mi3s in de yolda olduğunu duyunca biraz bekleyeyim dedim.  15 mayıstaki tanıtımdan ümitliydim ancak pad tanıtıldı esas olarak.

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Sanırım 3s in çıkışı biraz zaman alacak gibi görünüyor. 

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Yakın bir zamanda çine gidecek bir tanıdık olacak ona bu Mİ3 aldırmayı düşünüyorum . Ancak hala kararsızım, ya piyasaya çıkışı çok zaman almadan 3s çıkarsa diye 
smile.gif
[font=Verdana, Arial, sans-serif]  bu konuda herhangi bir bilginiz var mı diye ilk olarak onu danışmak isterim. 

[font=Verdana, Arial, sans-serif]İkinci olarak ise eğer bu telefonu alırsam sizce kayıt mı yaptırsam daha mantıklı olur  yoksa çakma İmei  sistemini uygulasam mı ?

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Son olarak ta çinden satın almış yada aldırmış arkadaşlarımız dan yönlendirici bilgilerede açığım . Nereden aldılar neler dikkat ettiler gibi vs vs .

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: telefon tavsiyesi.

intibak' Alıntı:
Herkese selam arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum ve sanırım kalıcı olacağım :) 
Ama önce bir  " Mİ " lenmek lazım . 

Sizlere bu konuda sorum olacak hazır bu başlık açılmış iken buradan sormak istedim yeni  başlık açmamak adına. 

Telefon olarak mi3 almayı düşünüyordum ancak mi3s in de yolda olduğunu duyunca biraz bekleyeyim dedim.  15 mayıstaki tanıtımdan ümitliydim ancak pad tanıtıldı esas olarak.

Sanırım 3s in çıkışı biraz zaman alacak gibi görünüyor. 

Yakın bir zamanda çine gidecek bir tanıdık olacak ona bu Mİ3 aldırmayı düşünüyorum . Ancak hala kararsızım, ya piyasaya çıkışı çok zaman almadan 3s çıkarsa diye :)  bu konuda herhangi bir bilginiz var mı diye ilk olarak onu danışmak isterim. 

İkinci olarak ise eğer bu telefonu alırsam sizce kayıt mı yaptırsam daha mantıklı olur  yoksa çakma İmei  sistemini uygulasam mı ?

Son olarak ta çinden satın almış yada aldırmış arkadaşlarımız dan yönlendirici bilgilerede açığım . Nereden aldılar neler dikkat ettiler gibi vs vs .

Diğer sorularınızı bilemem ama, MI3'lere IMEI atılamıyor. Yada bu işlerle ilgili kişiler henüz başaramadılar diyeyim. DH'deki konuda durum bu.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28
Cvp: telefon tavsiyesi.

bu arada Piranha Grande telefonuda ota güncellemeli miui rom kurulabiliyor keşke daha önce haberim olsaydı :D

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

Konu uygun bölğme taşınmıştır.

Üst Alt