Yardım Telefon Speaker Ses Sorunu

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco C65
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar,
Telefonla konuştuğum esnada karşı tarafın sesini hiç anlayamıyorum. Oradaki sesi açmanın herhangi bir yolu var mıdır ? Temizliğini yaptım ancak karşı taraf ile anlaşmada sorun yaşıyorum yardımcı olabilecek arkadaş aranıyor.
İyi çalışmalar.

bugrakoc35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Belediyeci
Konular
3
  • Hocam belki yardimi dokunur dene
  • Telefonunuzdaki ses problemini gidermek için ilk olarak mikrofonda oluşan tozlanmayı giderin. Fırça yardımıyla mikrofon tozunu alabilirsiniz.
  • Andorid telefon kullanıyorsanız, parazit giderme özelliği pasif hale getirin.
  • Telefonu bir kez kapatıp açtıktan sonra herhangi birini arayarak sesi kontrol edin.
  • Eğer telefonunuzda yüklemediğiniz bir güncelleme varsa hemen bu güncellemeyi yapın.
  • Karşı tarafa ses gitmeme sorunu çözmek için bir de fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin.
  • Yaşadığınız sorunu çözmenin için telefon ayarlarını sıfırlamanız da çözüm üretmenize yardımcı olabilir.

Oyla:

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco C65
Konular
11
Bilgi için teşekkür ederim hocam lakin ben karşı tarafın sesini alamıyorum benim sesimin karşı tarafa gitmesinde sıkıntı yok :S

Oyla:

badSkull

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco C65
Konular
11
Kulaklık ile ses seviyesi süper geliyor ancak kulaklığı çıkarttığımda ses seviye minimum seviyeye düşüyor. Bu sorun donanımsal mıdır yoksa yazılımsal mıdır ?

Oyla:

cemiloner06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
K40 Gaming Edit
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
0
Bende aynı sorun oldu redmi note 7 lerde sanırım kronik bu sorun servise yolladım düzelltiler

Oyla:
Üst Alt