Yardım Telefon seçimi için yardım

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
iOS 12.2
Telefon Modeli
iPhone 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba,
Cihaz almayı planlıyorum. Bütçem 2000- 2500
Red mi note 7, mi8 lite ve huawei mate 20 lite arasında kalmıştım. Bugün mi 8 se modeli hepsiburada.com da gördüm , 2800 civarı , sahibinden.com da 1500 e kadar bulunabiliyor.Bu cihazların replikası var mıdır ? Cihaz orjinel diyelim
İşlemci ve RAM açısından makul, batarya konusunda şüphelerim var .
Açıkcası biraz kafam karıştı , size göre hangi cihazı almak daha uygun olurdu?

Berzan_201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan Koçh
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
0
Dayanaksız bir yorum değil mi?
Hocam açıklama olmadan biraz boş bir yorum olmadı mı sizce ?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mi8 lite wi-fi kopuyor arkadaşlar. Öyle arada sırada değil. 10 dakika oyun oynadıktan sonra 2 saniye de bir ağa bağlanıp kopuyor. Keyfimiz yerine gelsin diye oyun oynayalım diyoruz bildiğin zehir ediyor. Çözüm yok. Daha önce mi 5 kullanmıştım. Eşime de mi a3 aldım. Ama mal buysa Xiaomi daha benim evime giremez.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Mi8 lite wi-fi kopuyor arkadaşlar. Öyle arada sırada değil. 10 dakika oyun oynadıktan sonra 2 saniye de bir ağa bağlanıp kopuyor. Keyfimiz yerine gelsin diye oyun oynayalım diyoruz bildiğin zehir ediyor. Çözüm yok. Daha önce mi 5 kullanmıştım. Eşime de mi a3 aldım. Ama mal buysa Xiaomi daha benim evime giremez.
Hocam tercih sizin tabi de bu forumda ne yapıyorsunuz o zaman :) kendinize eziyet etmek icin mi foruma giriyorsunuz anlayamadim.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Ben de mi 8 lite kullanıyorum hiç böyle sıkıntılar çekmedim markayı kötülemek yerine teknolojinin şans işi olduğunu aklınıza getirmek daha mantıklı olur sanırım

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Hocam mi 5 kullanmışsın. Eşinede mi a3 almışsın. Anladığım kadarıyla bunlarda sorun yaşamamışsın. O zaman satarsın mi 8 lite nı alırsın başka telefon. Çözüm bu kadar basit. Tüm Xiaomi Telefonlara Pişmanlıktır demen saçmalık bence.

Oyla:

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
Xiaomi pişmanlıktır.
bu demek için mi xiaomi formuna üye oldun zamanın bol demek ki..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben mi8se kullananıcısıyım 9 aydır

9 yıllık iphone kullanımından sonra ilk android telefonum 1 gün pişman olmadım

hanımda da note7 var.. ailde note5 ve 6 da var...

biladere de note8 alacağıcağız...

hiçbirini resmi yolla almadık.. facebook ve sahibinden malum yolla gelen ve imeili cihazlar..

piyasadan mi8se 1200 lira daha ucuz.. şuanda 1300 civarı...

note7-8ler de 1200-1400 civarı...

şuanda kendime yeni bir telefon alsam...

mi8se... 9se... note7/8... a3... 9lite düşünürdüm... 9t de olabilr...

fark paranın miktarı...

Son düzenleme:
Oyla:

Berzan_201

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan Koçh
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
0
Hocam mi 5 kullanmışsın. Eşinede mi a3 almışsın. Anladığım kadarıyla bunlarda sorun yaşamamışsın. O zaman satarsın mi 8 lite nı alırsın başka telefon. Çözüm bu kadar basit. Tüm Xiaomi Telefonlara Pişmanlıktır demen saçmalık bence.
Mi 5 te de parmak izi yok olurdu 1 2 hafta sonra geri gelirdi ama çok problem değildi benim için. Ama wi-fi bağlantısı kötü diyorum. Sat diyorsun. Kim ne yapsın wi-fi bağlantısı sorunu olan telefonu. Alıcı isen başka.

Hocam tercih sizin tabi de bu forumda ne yapıyorsunuz o zaman :) kendinize eziyet etmek icin mi foruma giriyorsunuz anlayamadim.
Foruma sorunlara çözüm bulmak için kayıt oldum. Ama maalesef bulamadım. Teknoloji şans işi diyen arkadaşlara, para kolay kazanılmıyor. 2100 küsur para verdim bu telefona.

Son düzenleme:
Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Mi 5 te de parmak izi yok olurdu 1 2 hafta sonra geri gelirdi ama çok problem değildi benim için. Ama wi-fi bağlantısı kötü diyorum. Sat diyorsun. Kim ne yapsın wi-fi bağlantısı sorunu olan telefonu. Alıcı isen başka.

Foruma sorunlara çözüm bulmak için kayıt oldum. Ama maalesef bulamadım. Teknoloji şans işi diyen arkadaşlara, para kolay kazanılmıyor. 2100 küsur para verdim bu telefona.
Bende de aynı telefon var fakat aynı sorunu yaşamıyorum evet ülkemizde para zor kazanılan bir şey fakat eğer ilk 15 gün içerisinde bu açıdan sorunlu olduğunu fark etseydiniz telefonun iade verebilirdiniz ve böylece paranızı da kurtarmış olurdunuz yani kısacası sizin elinizde olan bir şeydi

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Hocam mi 8 lite zaten beğenilmeyen sorunlu bir telefon. Forumu biraz gez konulara bak görürsün. O yüzden alıcak olan zaten bunu bilerek alır. Kim napsın sorunlu telefonu tabi sen alıcaksan başka demişsin. Arkadaşım her malın bi alıcısı vardır. İyi yada kötü. Sen sorununu yaz koy ilana. Telefonun sorunlu olduğu için fiyatıda biraz düşürürsen, elbet bir alıcısı çıkar. İyi günler dilerim.

Oyla:
Üst Alt