MIUI 11 Telefon Redmi Note 7 Güncelleme gelmiş ama sorunlar var

XiaomiAzerbaycan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Editör
Cihazım
Xiaomi Note 7
Meslek
Yazılımcı, Gelişim
Konular
38
Selamlar, telefonum redmi note 7 4/64 GB modeli. Telefonuma güncelleme gelmiş ama yapmıyorum Neden:
  • Korkularım var. Arkadaşım söyledi ki, sakın telefona gelen güncellemeleri yapma aksi taktirde telefonun kasar. Bunun için telefona güncelleme yapmıyorum. Bazen telefon otomatik güncellemeleri yapıyor. Şimdi telefonda güncelleme yaptıkta kasarmı kasmaya doğru gidermi?
Güncelleme : Güncelleme yapmağımı önerirmisiniz?

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Bütün güncellemeler telefonun ömrünü kısaltır aslında. Ama gereklidir de. Şuan telefonumu MIUI9 olarak kullansaydım şimdiye nazaran çok daha iyi olurdu bence.

ThanatosTR055

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baturalp
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Ben yapıyorum. Aslında çok abartmamak gerek. Benim çok gözüme batacak bir yavaşlama yok

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Selamlar, telefonum redmi note 7 4/64 GB modeli. Telefonuma güncelleme gelmiş ama yapmıyorum Neden:
  • Korkularım var. Arkadaşım söyledi ki, sakın telefona gelen güncellemeleri yapma aksi taktirde telefonun kasar. Bunun için telefona güncelleme yapmıyorum. Bazen telefon otomatik güncellemeleri yapıyor. Şimdi telefonda güncelleme yaptıkta kasarmı kasmaya doğru gidermi?
Güncelleme : Güncelleme yapmağımı önerirmisiniz?
Kasma durumu genelde yazılım kodlarının çakışmasından kaynaklı olur. MIUI 10 güncellemesinden sonra bende de yavaşlama ve küçük buglar meydana geldi. Ama sonra fabrika ayarlarına dönüp temiz kurulum yapınca MIUI 9 dan daha performanslı hale geldi ve batarya performansından hiç bir şey kaybetmedim. Temiz kurulum yaparak güncelleme yapmanızı öneririm.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt