Yardım Telefon önerisi

SaykOzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI10 GLOBAL
Telefon Modeli
Mİ6
Bootloader Kilidi
Kapalı
öncelikle iyi akşamlar.

2000-2500 bir kısıtlı bütçe ile telefon almak istiyorum beni şarj anlamında kamera ve oyun performansında mağdur bırakmayacak bir telefon istiyorum mi 6 kullanıcısıyım onun gibi bir randıman almak istiyorum çok model çıktı karar veremedim note 6 pro ya bakabildim ama sizler daha bilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum

zaman sıkıntım olduğu için 1 ya da maksimum 2 günüm var şimdiden hepinize teşekkür ederim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
O fiyata oyun telefonu bir tek poco f1 var

Oyla:

SaykOzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi6
Konular
2
O fiyata oyun telefonu bir tek poco f1 var

sadece 'oyun telefonu' olarak değilde oyun oynanılmak istediğinde de açsın yani kasmasın şimdi oyuna yükleniriz kamera pil kötü olur sıkıntı yaşamak istemiyorum hepsinden bir tutam olsun yok mu mi6 gibi note 6 pro alsam nasıl olur iyi midir ?

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
O fiyat bandında mi 6 dan daha iyi donanıma sahip bir cihaz bulamazsınız. Note 6 pro ise kıyas bile edilemez. Fiyatı yükseltip mi 8 alın. Yada elinizdeki cihazın kıymetini bilin.

Oyla:

SaykOzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi6
Konular
2
O fiyat bandında mi 6 dan daha iyi donanıma sahip bir cihaz bulamazsınız. Note 6 pro ise kıyas bile edilemez. Fiyatı yükseltip mi 8 alın. Yada elinizdeki cihazın kıymetini bilin.

yorumun için teşekkür ederim.fakat kendi telefonumdan memnunum taş gibi sadece örnekleme ve ne tür bir cihaz istediğimi ne beklentimin olduğunu söyledim belirttim,kendi telefonumu zaten kullanıyorum sadece o fiyat bandında beni üzmicek bir telefon arıyorum note 6 pro sanırım iyi değil mi max 3 nasıldır oyun pil kamera açısından

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Telefonunuz mi6 mi?
Eger oyleyse baska bir telefon sizinkinden iyi olmayacaktir. Ben olsam para biriktirip mi9 hatta mi10 alirdim

Oyla:

SaykOzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi6
Konular
2
Telefonunuz mi6 mi?
Eger oyleyse baska bir telefon sizinkinden iyi olmayacaktir. Ben olsam para biriktirip mi9 hatta mi10 alirdim

başta belirtmemin hatası sanırım bu :) ben arkadaşıma alacağım bir telefon bu ama ne alacağımı bilmiyorum,bilgi bekliyorum

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
başta belirtmemin hatası sanırım bu :) ben arkadaşıma alacağım bir telefon bu ama ne alacağımı bilmiyorum,bilgi bekliyorum
Tamam :) biz de paraniz bosa gitmesin diye o yonde tavsiye de bulunduk. Diger cihazlari cok ayrintili bilmiyorum ben yine de poco tercih ederdim. Sarji iyi, kamerasi iyi(ois yok ama) en yuksek donanima sahip.

Oyla:

SaykOzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
mi6
Konular
2
Tamam :) biz de paraniz bosa gitmesin diye o yonde tavsiye de bulunduk. Diger cihazlari cok ayrintili bilmiyorum ben yine de poco tercih ederdim. Sarji iyi, kamerasi iyi(ois yok ama) en yuksek donanima sahip.

çok teşekkür ederim iyi akşamlar sanırım tercihi povo f1 den yana kullanıcaz üzmez bizi inşallah :)

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
çok teşekkür ederim iyi akşamlar sanırım tercihi povo f1 den yana kullanıcaz üzmez bizi inşallah :)
Yine de digerlerini inceleyin. o paraya alinacak en iyi telefon poco. Ben olsam poco alirdim. Aslinda ben olsam fiyati biraz daha arttirir mi8 alirdim.
Bir de aciliyeti yoksa beklemekte de fayda var. Bu ay sonunda bir suru yeni telefon cikacak. Fiyatlar degisecek vs...

Oyla:
Üst Alt