Tavsiye Telefon önerisi

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
Dostlar Lütfen yardımcı olun yıllar sonra ilk defa telefon alacağım güzel birşey almak istiyorum. Bu listeden hangisini almalıyım fiyat önemli değil. Hangisi en iyi 1 veya 2 tane önerirseniz çok sevinirim. Lütfen yardımcı olun
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

emreudi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
@emreudi
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
56
Dostlar Lütfen yardımcı olun yıllar sonra ilk defa telefon alacağım güzel birşey almak istiyorum. Bu listeden hangisini almalıyım fiyat önemli değil. Hangisi en iyi 1 veya 2 tane önerirseniz çok sevinirim. Lütfen yardımcı olun
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhabalar, seçim yapmış olduğunnuz Redmi Note 10 pro güzel fakat işlemci olarak amiral gemisi değil. Aynı fiyata Poco F2 Pro bakabilirsiniz hem işlemci olsun hemde malzeme kalitesi olarak üst düzeyde bir cihaz uzun yıllar götürür sizi 6000 tl az bir para değil şuanda Poco F2 proda aynı fiyat tercih sizin iyi değerlendirme yapınız. Redmi Note 10 Proda Kasa Plastik Pocoda Aliminyum ben size karşılaştırma linkinide bırakıyorum. İyi günler.

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Merhabalar, seçim yapmış olduğunnuz Redmi Note 10 pro güzel fakat işlemci olarak amiral gemisi değil. Aynı fiyata Poco F2 Pro bakabilirsiniz hem işlemci olsun hemde malzeme kalitesi olarak üst düzeyde bir cihaz uzun yıllar götürür sizi 6000 tl az bir para değil şuanda Poco F2 proda aynı fiyat tercih sizin iyi değerlendirme yapınız. Redmi Note 10 Proda Kasa Plastik Pocoda Aliminyum ben size karşılaştırma linkinide bırakıyorum. İyi günler.

60 hz telefon alınmaz bu devirde bence oyun oynayacaksan

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
60 hz tamam ama hem malzeme kalitesi hemde işlemci açısından daha iyi Poco F2 Pro Önemli olan yazılım
Dediğim gibi hocam benim gibi oyun için veya yüksek akıcılık arıyorsa ona göre bi telefon degil

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26

Poco X3 Pro
alıcam galiba karasız kaldım ikisi arasında 10 pro ile. Hangisi daha iyidir. Sadece bu listedekilerden seçin

Moderatör tarafında düzenlendi:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Önerilerim

Note 10 Pro
Poco X3 Pro

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26

Savien Walker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolgahan
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
hocam 10 pro bana daha cazip geliyor. Nasıl ikna edebilirsiniz bugün yarın alıcam 10 pro almiyimmi :D Yardım edin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bende bu ikisi arasında kaldım lütfen yardımcı olun 1 kere alıcam hangisi daha iyidir.
Poco X3 Proinlove~~

Üst Alt