Soru Telefon Öneri

minatodr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Merhaba Xiaomi telefon alacağım sizce hangisini almalıyım aklımda mi 6 var önerilerinizi nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim :)

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Merhaba Xiaomi telefon alacağım sizce hangisini almalıyım aklımda mi 6 var önerilerinizi nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim :)
Önce telefonda ki beklentilerinizi yazın ona göre tavsiye verelim hocam.
Telefon alacam diyince dünyadaki tuşlu dokunmatik kızaklı çentikli düşük seviye amiral gemi hepsini barındırdınız :)
Kriter belirleyin ki önerecek telefon bulalım

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

minatodr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Önce telefonda ki beklentilerinizi yazın ona göre tavsiye verelim hocam.
Telefon alacam diyince dünyadaki tuşlu dokunmatik kızaklı çentikli düşük seviye amiral gemi hepsini barındırdınız :)
Kriter belirleyin ki önerecek telefon bulalım

hocam mi 6 yı çok beğendim ama gruplarda forumda falan red mi 5 falan alan çok farkı nedir falan kararım değişir belki,benim için önemli olan ram hız vb şeyler fotoğraf çekmeyi sevmiyorum fazla mi 6 nın özellikleri beni cezbediyor :D

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
hocam mi 6 yı çok beğendim ama gruplarda forumda falan red mi 5 falan alan çok farkı nedir falan kararım değişir belki,benim için önemli olan ram hız vb şeyler fotoğraf çekmeyi sevmiyorum fazla mi 6 nın özellikleri beni cezbediyor :D
Mi 6 mi 5 e göre daha fazla destek alıyor hocam. Güncelleme olsun bir türlü olsun. Hali hazırda mi 7 ve Mi 8 birlikte çıkabilir veya direkt mi 8 çıkabilir bu yüzden mi 6 almanız daha mantıklı çünkü mi 5 daha da geri plana itilebilir malum amiral gemilerde eski modeli geri plana itme çok oluyor. Mi 6 zaten işlemci canavarı. Mi 6 hız olarakta fotoğraf konusunda da Mi 5'ten iyi. Zaten kullanan arkadaşlarıj forumda yorumlarına bakarsanız bunu anlarsınız :)
Siz telefonunuzu çoktan seçmişsiniz aslında :)

Oyla:

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Fiyat aralığı yazarsanız ve ne gibi özellikler aradığınız daha iyi yardımcı olunur. :)

Oyla:

minatodr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Mi 6 mi 5 e göre daha fazla destek alıyor hocam. Güncelleme olsun bir türlü olsun. Hali hazırda mi 7 ve Mi 8 birlikte çıkabilir veya direkt mi 8 çıkabilir bu yüzden mi 6 almanız daha mantıklı çünkü mi 5 daha da geri plana itilebilir malum amiral gemilerde eski modeli geri plana itme çok oluyor. Mi 6 zaten işlemci canavarı. Mi 6 hız olarakta fotoğraf konusunda da Mi 5'ten iyi. Zaten kullanan arkadaşlarıj forumda yorumlarına bakarsanız bunu anlarsınız :)

Aynen seçtim ama çoğu kişi böyle mi 5 alıyor nedir bu cihaz dedim bi :D Teşekkürler
[doublepost=1527106056,1527105957][/doublepost]
Fiyat aralığı yazarsanız ve ne gibi özellikler aradığınız daha iyi yardımcı olunur. :)
Sınır 2500tl
hız ram özellik arıyorum artık o samsung iphone gibi sistemlerden sıkıldım xiaomi arayışı işine girdim zaten 5 yılı geçiktir çinden alışveriş yapıyorum

Oyla:

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Aynen seçtim ama çoğu kişi böyle mi 5 alıyor nedir bu cihaz dedim bi :D Teşekkürler
[doublepost=1527106056,1527105957][/doublepost]
Sınır 2500tl
hız ram özellik arıyorum artık o samsung iphone gibi sistemlerden sıkıldım xiaomi arayışı işine girdim zaten 5 yılı geçiktir çinden alışveriş yapıyorum
Samsung Apple zaten telefona değil markaya para vermektir kendi fikrimce eski telefonum Lenovoydı 2 sene götürdü beni bende Xiaomi Redmi 5 Plus'a geçtim acayip memnunum. O fiyat aralığında Mi6 bencede sizin için en uygunu hız ve kamera olarak.

Oyla:

minatodr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Samsung Apple zaten telefona değil markaya para vermektir kendi fikrimce eski telefonum Lenovoydı 2 sene götürdü beni bende Xiaomi Redmi 5 Plus'a geçtim acayip memnunum. O fiyat aralığında Mi6 bencede sizin için en uygunu hız ve kamera olarak.
aynen baya araştırmıştım zaten kafaya koydum ama dolar yakacak gibi bizi

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Arkadaş mi5 değil de redmi 5 plus olan modeli kastetmis gibi sanki hocam ?

Mi 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt