Yardım Telefon kendini resetledi mi a1

qorkemilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
mi a1
Konular
8
Arkadaşlar dün playstoreda bişey indirilen telefon kapandı açıldı ilk defa böyle bişey oldu telefon neden kendini resetler acaba bir arızamı var bu konu hakkında bilgisi olan var mı

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
program uyumsuzlugu olabilir arıza belirtisi diyemeyiz indirdiğiniz programı kullanın telefon sadece o programda reset atıyorsa programda bir sorun olabilir

Oyla:

qorkemilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
mi a1
Konular
8
Program değil indirirken birden reset attı ilk defa böyle bişey olunca merak ettim tekrar denedim bu sefer bişey olmadı telefonumu seviyorum bişey olmasını istemem

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Telefonun içeriği ne kadar saf olursa olsun sonuç olarak Android sisteminin şişeceği gerçeğini değiştirmiyor. Bana göre Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonların en fazla 3 günde bir yeniden başlatılması lazım ki şişen sistem kendine gelsin. Hatta dikkat ettiyseniz yeniden başlamış bi telefonun boşta ram miktarı gün geçtikçe düşecektir. Uzun süre kapanmadan çalışan telefonlar bi yerden sonra stabiliteyi kaybeder ve kendini yeniden başlatır. Tabi sizin başınıza gelen durumun birden fazla sebebide olabilir ama şuan için genel bi konudan bahsettim. Umarım başınıza gelen durumun nedeni budur. Bu da bi sorun değil sonuç olarak.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Program değil indirirken birden reset attı ilk defa böyle bişey olunca merak ettim tekrar denedim bu sefer bişey olmadı telefonumu seviyorum bişey olmasını istemem
olabiliyor yazılımsal hatalar en tepe modeller 3-6 bin tl lik telefonlarda resetleyebiliyor sürekli olmuyorsa önemsenecek birşey degildir

Oyla:

qorkemilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
mi a1
Konular
8
Her gece yatarken kapatıyorum dün biraz fazla oynadım yüzde 20 şarjı vardı 7 buçuk saat ekran süresi almışım 4 5 saat hiç kapatmadan dolandım telefon dedğimiz gibi belki biraz şişti ondan oldu ilk defa oldu bidahada olmadı umarım da olmaz bakalım

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Her gece yatarken kapatıyorum dün biraz fazla oynadım yüzde 20 şarjı vardı 7 buçuk saat ekran süresi almışım 4 5 saat hiç kapatmadan dolandım telefon dedğimiz gibi belki biraz şişti ondan oldu ilk defa oldu bidahada olmadı umarım da olmaz bakalım

Dediğim gibi bir çok nedeni olabilir. Arka planda çalışan anlık kod çakışmaları bile sebep olabilir.

Oyla:
Üst Alt