İpucu Telefon kendini qualcomm hs-usb qdloader 9008 moda aldı!

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
aynı durumdan bende muzdaribim. Mi note 3 cihazıma güncelleme geldi yükledim yaklaşık 2 saat kaldı güncelleme yüklenmedi en sonunda sarj yüzde 80 den yüzde 40 a düştü baktım olacağı yok yeniden başlatayım dedim. Power tuşuna bastım telefon kapandı artık hiç açılmadı ne yaptıysam olmadı sarj güncelleme twrp fastboot tepki falan hiçbirşey yok. sadece bilgisayara taktığımda 9008 olarak gözüküyor. 2 haftadır servise yolladım bugün baktım siteye anakart değişimi vermişler umarım sorun çözülür parada almazlar. artık bakalım ne olduysa güncellemede oldu. Mi tool falan hersey yalan oldu güncelleme fakan yüklenmedi bakalım artık nasip insallah hayırlısıyla sağlam bir şekilde geri gelir.
Umarim degisirler bu sorunlar insani cok caresiz birakiyor.

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Geçmiş olsun ben kendimden kaynaklı benzer bir şey yaşamıştım geçen ay edl modda yükledim fastboot rom şimdi ilk aldığımda nasılsa öyle telefonum artık olduğu gibi kullanacağım :)

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Geçmiş olsun ben kendimden kaynaklı benzer bir şey yaşamıştım geçen ay edl modda yükledim fastboot rom şimdi ilk aldığımda nasılsa öyle telefonum artık olduğu gibi kullanacağım :)
Nasil yapttiniz hocam anlatabilir misiniz

Rıdvan_cetin5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ÇETİN
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
0
galiba benimde emmc yandı az önce, instagramda takılırken bi anda kapandı telefon ve mi yazısı geliyo sürekli resetliyo, kendini tekrardan rom flashladım 3-4 kere açılmadı...
hocam cihaz noldu aceba aynısı benimde başıma geldi de cihaz redmi not 6 pro

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Arkadaşlarım günaydın hepinize,Redmi Note 5 (whyred) cihazıma hangi kafayla yaptığımı bilmediğim bir şekilde miui 12 stable recovery romu twrpden flaşladım.Yarım saat sürede boot ekranını geçmeyince aynı işlemi orangefox recovery ile tekrarladım.Bu kez kırmızı renkli ingilizce bazı uyarı yazısıyla karşılaştım.Bu defa twrp recoveryi flaşlayıp tekrar recovery menüsüne girmek için restart yapınca telefon kapandı.Ekrana görüntü hiç gelmiyor.Şarja takınca bile.Pcde başlıktaki gibi hs-usb qdloader 9008 olarak görünüyor aygıt yöneticisinde.Ne yapmam gerektiği konusunda yardımınızı rica ediyorum.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlarım günaydın hepinize,Redmi Note 5 (whyred) cihazıma hangi kafayla yaptığımı bilmediğim bir şekilde miui 12 stable recovery romu twrpden flaşladım.Yarım saat sürede boot ekranını geçmeyince aynı işlemi orangefox recovery ile tekrarladım.Bu kez kırmızı renkli ingilizce bazı uyarı yazısıyla karşılaştım.Bu defa twrp recoveryi flaşlayıp tekrar recovery menüsüne girmek için restart yapınca telefon kapandı.Ekrana görüntü hiç gelmiyor.Şarja takınca bile.Pcde başlıktaki gibi hs-usb qdloader 9008 olarak görünüyor aygıt yöneticisinde.Ne yapmam gerektiği konusunda yardımınızı rica ediyorum.
Bu rehber işinize yarayabilir

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular
7
Alakanıza
Bu rehber işinize yarayabilir
Alakanıza minnettarım,birazdan deneyeceğim.

recebim59

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Akgün
Cihazım
Redmi Note4x
Meslek
GÜVENLİK GÖREVLİSİ
Konular