Yardım Telefon kendi kendine titriyor.

Loading...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Herkese merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi note 5 pro kullanıyorum en son miui güncellemesinden sonra telefon sürekli 5 dk da 10 dk bir falan bildirim geliyormuş gibi iki kez titriyor. Ama herhangi bir bildirim yok. Tüm uygulamaları kontrol ettim bildirim göster işaretli hepsi. Daha önce başına gelen var mı ? Şimdiden teşekkürler

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Ayarlardan uygulamalara girin, sistem uygulamalarını göster yapıp kişi deposu nu bulun, izinlerden bütün bildirimleri iptal edin. Burda izinler seçeneği pasifse bildirim ayarlarından yapmayı deneyin

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
teşekkür ederim :) benim telefonum galiba redmi note 5 pro değil redmi note 5 al olan galiba iyi mi kötü mü zaten onuda anlayamadım miui 10 güncellemesi de gelmedi hiç nasıl güncelleyebilirim?
Pro Hindistan sürümü, AI Çin sürümü. Aralarında fark yok denecek kadar az. AI modeli daha iyidir. MIUI 10'a geçmek için mi flash tool ile bilgisayardan kurulum yapın.

Oyla:

Loading...

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi
Konular
8
Ayarlardan uygulamalara girin, sistem uygulamalarını göster yapıp kişi deposu nu bulun, izinlerden bütün bildirimleri iptal edin. Burda izinler seçeneği pasifse bildirim ayarlarından yapmayı deneyin
Çok aradım ama öyle biyer bulamadım

Oyla:

canboydak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can Boydak
Cihazım
Huawei p smart
Konular
0
Herkese merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi note 5 pro kullanıyorum en son miui güncellemesinden sonra telefon sürekli 5 dk da 10 dk bir falan bildirim geliyormuş gibi iki kez titriyor. Ama herhangi bir bildirim yok. Tüm uygulamaları kontrol ettim bildirim göster işaretli hepsi. Daha önce başına gelen var mı ? Şimdiden teşekkürler
aynı sorun bende de oldu 8di 9.1 olunca sanki bildirim geliyormuş gibi titriyor bazı arkadaşlar parmak izi demiş telefon açıkken parmak izine temas etmezken de oluyor titreşimi kapattım yine olmadı çözüm bulan yardımcı olsun lütfen

Oyla:

sicklewolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
iPhone 5s
Konular
2
Arkadaşlar sorun düşündüğünüz kadar büyük değil. Mi 6 kullanıcısıyım. Bildirim panelinden veya ayarlardan NFC yi kapatmanız yeterli.

Oyla:

Fraxodi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Ben bu şekilde çözdüm
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt