Soru Telefon Karşılaştırmaya Yardım.

YusufMertTaşkit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
Rn Note 8
Meslek
Paramedik Öğrencis
Konular
31
Mİ NOTE 10 İLE Mİ NOTE 10 LİTE 50X ZOOM ARASINDA KALDIM HANGİSİ ALAYIM EPEYDEN KARŞILAŞTIRMA YAPTİM AMA TATMİN ETMEDİ ÖNERİ FİKRİ OLAN HERKESİ POSTA BEKLİYORUM TEŞEKÜR EDERİM...

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam arada ciddi bir fiyat farkı var o yüzden ben olsam illaki bu cihazlardan birini alacaksınız Mi Note 10 Lite modelini alırdım. Arada neredeyse hiç fark yokken bu kadar fazladan vermeye gerek yok tercih sizin.

gamyemez19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kender
Cihazım
mi9t
Konular
3
gece çekimi için note 10 daha iyi onun dışında fark yok 108 mp kamera hocam 108 4.3 ekranda oluyor cogu zaman kullanmıyoruz mi 10 lite nisan çıkışlı hem daha yeni bir cihaz lite almanız tavisye ederim hocam para farkıda var baya :D

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Mi Note 10 Lite 50x Zoom yok hocam, Mi 10 Lite 50x Zoom var, o da henüz satışta değil.

Mi Note 10 ile Mi Note 10 Lite arasından Mi Note 10 Lite tercih ederdim ben. OIS ve diğer kameralarda Mi Note 10 daha iyi ama Mi Note 10 Lite daha ucuz ve Sony'nin 64 MP kamerası, Samsung'un 108 mp kamerasından daha iyi. GCam falan da daha iyi çalışıyor Sony kameralarla.

YusufMertTaşkit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
Rn Note 8
Meslek
Paramedik Öğrencis
Konular
31
Hocam arada ciddi bir fiyat farkı var o yüzden ben olsam illaki bu cihazlardan birini alacaksınız Mi Note 10 Lite modelini alırdım. Arada neredeyse hiç fark yokken bu kadar fazladan vermeye gerek yok tercih sizin.
Hocam büyük ihtimalle yurt dışı garantisiz alırım o yüzden arada 200-300 TL var birisinde 5 g var birisinde yok ne yapayım sizce
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Note 10 Lite 50x Zoom yok hocam, Mi 10 Lite 50x Zoom var, o da henüz satışta değil.

Mi Note 10 ile Mi Note 10 Lite arasından Mi Note 10 Lite tercih ederdim ben. OIS ve diğer kameralarda Mi Note 10 daha iyi ama Mi Note 10 Lite daha ucuz ve Sony'nin 64 MP kamerası, Samsung'un 108 mp kamerasından daha iyi. GCam falan da daha iyi çalışıyor Sony kameralarla.
Hocam yurt dışı düşünüyorum o yüzden sordum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yurt dışı düşünüyorum o yüzden sordum.

Üst Alt