Soru Telefon karşılaştırma

Takas

• Kullanılan toplam oy
    6

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Daha geçen sene redmi note 8 pro 8/128(yurtdışı) alan birisi iPhone 7 128 gb temiz dediği bir telefonla takas yapacak üstüne 500 TL verecek. Bende de bu telefondan olduğu için mantıksız geldi. Takası yapacak olan kişi oyun oynayan, internette bol gezen yani telefonu çok aktif kullanan birisi. Sizce mantıklı bir takas mı?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Daha geçen sene redmi note 8 pro 8/128(yurtdışı) alan birisi iPhone 7 128 gb temiz dediği bir telefonla takas yapacak üstüne 500 TL verecek. Bende de bu telefondan olduğu için mantıksız geldi. Takası yapacak olan kişi oyun oynayan, internette bol gezen yani telefonu çok aktif kullanan birisi. Sizce mantıklı bir takas mı?
iPhone 7 pubg de 30 FPS zar zor veriyor diye biliyorum hocam bide Üstüne para vermek bana mantiksi geldi açıkçası

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Var mıdır başka düşüncesi olan?

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Var mıdır başka düşüncesi olan?

Hocam iki cihazın işlemci karşılaştırması. Kendinizde inceleye bilirsiniz. İphone'nin batarya ömrü yüzde % diye bakmak lazım. 1 senelik RN8 daha iyi ekran süresi sunar her halükarda. Redmi Note 8 Pro için güncelleme desteği son bulmuş durumda. İphone 7 içinde aynı durum söz konusu. Yani telefonlar neredeyse aynı özellikleri sunuyor kağıt üstünde. Tabi bir tarafda iOS, diğer tarafda Miui var. Bu kişisel görüş ama ben Miui seçerdim. En azından bir süre sonra Miui mutlu etmeyince bl kilidi açarak başka bir aosp roma geçip telefonu ilk günkü hızında kullana bilirsiniz, tabi yine söylüyorum bu kişisel bir seçim. Birde para konusu var tabi, direk değiş/tokuş yapılsaydı belki düşünüle bilirdi, ama üzerinde 500 tl vermek değmez bence. Sonuçta para kolay kazanılmıyor özellikle bu devirde. Bence geçiş yapmak + para vermek mantıksız olur. Ama yinede son karar geçecek kişinin. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi günler :)

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Bence değer. iPhone her türlü iyidir.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Note 8 pro birçok konuda daha iyi. Geç diyen olursada pek önemseme onlar hala 2017 yılında sanıyorlar kendilerini.

Üst Alt