Yardım Telefon Kaplama(Papscover)

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Herkese selamlar mi8 kullaniciları youtubeda gezerken papscover adli youtube kanalini kesfetmiş bulunuyorum çok güzel kaplama çeşitleri mevcut benim gibi cihazini kilifla kullanmak istemeyenler için gerçekten biçilmiş bir kaftan sahibiyle iletişime geçtim xiaomi mi8 için papscover varmi diye henüz öyle bir calismalari falan yokmuş ama talebe göre yapabileceklerini söyledi xiaomi cihazlar içinde mi 6 için var cihazina papscover uygulamayi dusunen olursa lutfen whatsapp üzerinden iletişime geçsin 20, 30 kisi talep edersek telefonumaza yeni bir hava katabiliriz diye düşunuyorum. Sitede whatsapp iletişim numarasi var siteden görsellerde ekledim bir göz gezdirin umarim bu işi birlikte başaririz..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-21-15-31-35-530_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-09-21-15-31-35-530_com.android.chrome.png
    793 KB · Görüntüleme: 139
  • Screenshot_2018-09-21-15-31-21-442_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-09-21-15-31-21-442_com.android.chrome.png
    602,3 KB · Görüntüleme: 131
  • Screenshot_2018-09-21-15-31-05-936_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-09-21-15-31-05-936_com.android.chrome.png
    677,6 KB · Görüntüleme: 119

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Herkese selamlar mi8 kullaniciları youtubeda gezerken papscover adli youtube kanalini kesfetmiş bulunuyorum çok güzel kaplama çeşitleri mevcut benim gibi cihazini kilifla kullanmak istemeyenler için gerçekten biçilmiş bir kaftan sahibiyle iletişime geçtim xiaomi mi8 için papscover varmi diye henüz öyle bir calismalari falan yokmuş ama talebe göre yapabileceklerini söyledi xiaomi cihazlar içinde mi 6 için var cihazina papscover uygulamayi dusunen olursa lutfen whatsapp üzerinden iletişime geçsin 20, 30 kisi talep edersek telefonumaza yeni bir hava katabiliriz diye düşunuyorum. Sitede whatsapp iletişim numarasi var siteden görsellerde ekledim bir göz gezdirin umarim bu işi birlikte başaririz..

Ben bu linkteki ürünü aldım aynı sitede mi 8 için baska stickerlar(papecover) var .

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9

Ben bu linkteki ürünü aldım aynı sitede mi 8 için baska stickerlar(papecover) var .

Hocam paylaştığınız linkteki siteden bende ara ara alışveriş yapıyorum fakat bu sticker larını hiç beğenmiyorum sadece arka kapak bölümüyle sınırlı ve stickerin bittiği kapak köşesinden toz vs yapışmaya başlıyor. Bazı kaplamalar gördüm arka kapak komple ve yan metal bölümü de kapsayacak şekilde kaplıyor tuşlar açık kalacak şekilde, alternatifleri araştırmakta fayda var yurt dışı siterlerinde çok daha güzel sticker lar var.

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24

ustteki arkadaşin dedigi gibi sadece arka kapakla sinirli tam kaplayan model değil youtube papscover kanalinda diger cihazlarin kaplamalari çok iyi kamera ve parmak izi yerlerini bile kapliyor ve muhteşem duruyor..

Oyla:

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Hocam paylaştığınız linkteki siteden bende ara ara alışveriş yapıyorum fakat bu sticker larını hiç beğenmiyorum sadece arka kapak bölümüyle sınırlı ve stickerin bittiği kapak köşesinden toz vs yapışmaya başlıyor. Bazı kaplamalar gördüm arka kapak komple ve yan metal bölümü de kapsayacak şekilde kaplıyor tuşlar açık kalacak şekilde, alternatifleri araştırmakta fayda var yurt dışı siterlerinde çok daha güzel sticker lar var.
Öncelikle benim köşeler tamamen yapıştı bu yüzden toz vs yapışmıyor.

Bence alüminyum çerçeve çok güzel (mat siyah) bu yüzden orasını kaplamasını istemem.

Son olarak ben kılıf ta kullanıyorum sadece evde veya film izlerken , oyun oynarken çıkartıyorum kılıfı . Arka yüzey çizilmesin ve şık dursun diye aldım sticker i .

İyiki kılıf kullanıyorum bugün telefonu çok sert düşürdüm . Allah'tan birşey olmadı

Oyla:

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Öncelikle benim köşeler tamamen yapıştı bu yüzden toz vs yapışmıyor.

Bence alüminyum çerçeve çok güzel (mat siyah) bu yüzden orasını kaplamasını istemem.

Son olarak ben kılıf ta kullanıyorum sadece evde veya film izlerken , oyun oynarken çıkartıyorum kılıfı . Arka yüzey çizilmesin ve şık dursun diye aldım sticker i .

İyiki kılıf kullanıyorum bugün telefonu çok sert düşürdüm . Allah'tan birşey olmadı

Kılıf çok önemli hocam, özellikle de dövize bağlı olarak telefon fiyatlarının arttığı bir dönemdeyiz. geçmiş olsun tekrar.

Oyla:
Üst Alt