Yardım Telefon kapanıyor

ALCNBRK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Can
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Öncelikle merhaba umarım aşağıda yazacak olduğum sorun güncelleme sorunudur diye ümit ediyorum. Cihazimin şarjı olmasına rağmen bazen kendi kendine kapanıyor ve type_c takmadan güç düğmesine ne kadar basarsanız basayim açılmıyor pubg oynarken oyunun ortasında oyundan attı bugünde kendi kendine kapandı şarjda iken sıkıntı yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

ALCNBRK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Can
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Yardımcı olacak kimse yok galiba bir tek benim başıma gelmiş galiba bende ki bedevi şansı

Oyla:

CRTL

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Belki bataryadan kaynaklıdır. Çünkü şarja takılı iken bir sorun yok diyorsunuz.

Oyla:

ALCNBRK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Can
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Güç bir anda gidiyor. Ne yapmam gerekiyor peki ithalatçı garantili aldim. Garantiye göndereyim mi

Oyla:

hoperose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
redmi note6 pro
Konular
3
Ayrıca cihaz herhangi bir şekilde nemli bir ortamda bulundu mu? Bu illa su ile temas değil. Ani sıcak ve soğuk değişimleri de cihaz içerisinde nem yapabilir. Kapağı açmayı biliyorsanız eğer kontrol edebilirsiniz. Hatta kapağı açtıktan sonra nem ölçer bulabilirseniz kalem şeklinde pil bağlantı noktalarında nem var mı görebilirsiniz.

Oyla:

ALCNBRK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Can
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Ayrıca cihaz herhangi bir şekilde nemli bir ortamda bulundu mu? Bu illa su ile temas değil. Ani sıcak ve soğuk değişimleri de cihaz içerisinde nem yapabilir. Kapağı açmayı biliyorsanız eğer kontrol edebilirsiniz. Hatta kapağı açtıktan sonra nem ölçer bulabilirseniz kalem şeklinde pil bağlantı noktalarında nem var mı görebilirsiniz.
Cihaz öyle ısı değişimine maruz kalmadi dediğiniz gibi bir durum olsa su soğutmasinda sıkıntı yasamam gerekir diye düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk etkili yöntem cihazı formatlamak
Cihazı ilk yaptığı gün fabrika ayarlarına geri yükledim 4_5 gün yapmadı sonra bugün yine kapandı

İlk etkili yöntem cihazı formatlamak
Cihazı ilk yaptığı gün fabrika ayarlarına geri yükledim 4_5 gün yapmadı sonra bugün yine kapandı

Oyla:

fearless1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Cihaz öyle ısı değişimine maruz kalmadi dediğiniz gibi bir durum olsa su soğutmasinda sıkıntı yasamam gerekir diye düşünüyorum

Düzeldi mi ne yaptınız

Oyla:
Üst Alt