Yardım Telefon Kapalıyken Titreme Sorunu

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Arkadaşlar telefon kapalıyken güç tuşuna bir kere basınca titreme oluyor. Her bastığımda titreme oluyor. Ayrıca telefonu açmak için uzun basarken önce titreyip sonra açılıyor, aynı sorunu yaşayan varmı ?

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
bende de aynı. android 8.1 de böyle bir sorun yoktu bastın mı açılıyordu. şimdi android 9 da güç tuşuna kısa basarsan titriyor ama açılmıyor uzun basman gerek. muhtemelen bu hata kamera ile ilgili normalde güç tuşuna kısa basınca titreyip kameraya geçiyor çünkü muhtemelen kapalıyken de kısa basınca güç tuşuna titriyor gibi geldi bana yazılımsal olduğunu düşünüyorum. tel 6gb/128 gb olan versiyon benim

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
bende de aynı. android 8.1 de böyle bir sorun yoktu bastın mı açılıyordu. şimdi android 9 da güç tuşuna kısa basarsan titriyor ama açılmıyor uzun basman gerek. muhtemelen bu hata kamera ile ilgili normalde güç tuşuna kısa basınca titreyip kameraya geçiyor çünkü muhtemelen kapalıyken de kısa basınca güç tuşuna titriyor gibi geldi bana yazılımsal olduğunu düşünüyorum. tel 6gb/128 gb olan versiyon benim
Bence yazılımsal çünkü bende herzaman yapmıyor bazen yapıyor bazende şöyle sorun oluyor uzun süre basıyorsun titremede yok açılmada 20 sanıye filsn basılı tutunca açtığı oluyor bazen oda yüklenen programlar dan olabılır düğmeye basınca titreme bazen yapmıyor bazen yapıyor birkaçkezde ekran bette dolaşırken titredi dalgalandı hafif yazılımda işlevsel sorunlar var bence

Oyla:

Mi a2 kullanıcı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Xaiomi mi A2
Konular
0
Bu durumun bir sorun olduğunu düşünmüyorum ben zaten. A2 kullanan başka birinde aynı durumun olması kronik bir hata olduğunu gösterir büyük ihtimalle. Bence endişe etmeyin kullanın cihazınızı. Hayat bunları kafaya takmak için çok kısa.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Bu sorun bendede var bir kere kapaliyken tusa basinca titriyor buyuk ihtimal kronik bir sorun

Oyla:

teknogezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
mi a2
Konular
1
bende aynı durum var her ne kadar da anlam veremesem de sorun oluşturacak bir durum olduğunu sanmıyorum

Oyla:
Üst Alt