Yardım Telefon Kapalıyken Titreme Sorunu

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Arkadaşlar telefon kapalıyken güç tuşuna bir kere basınca titreme oluyor. Her bastığımda titreme oluyor. Ayrıca telefonu açmak için uzun basarken önce titreyip sonra açılıyor, aynı sorunu yaşayan varmı ?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Arkadaşlar telefon kapalıyken güç tuşuna bir kere basınca titreme oluyor. Her bastığımda titreme oluyor. Ayrıca telefonu açmak için uzun basarken önce titreyip sonra açılıyor, aynı sorunu yaşayan varmı ?
Güç tuşuna bastığınızda titremesi normal değil. Ama kullandığınız herhangi bir Custom rom vs var mı. Belki yazılımsal öyle bir ayar sağlanmıştır.

Oyla:

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Güç tuşuna bastığınızda titremesi normal değil. Ama kullandığınız herhangi bir Custom rom vs var mı. Belki yazılımsal öyle bir ayar sağlanmıştır.
Telefonu alalı 2 ay falan oldu ve herhangi bir custom rom yada root dahil hiçbirşey yapmadım. Sizde olmuyor mu ?

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Telefonu açarken uzun bastıktan sonra titremesi ve açılması normal.

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Her bastığınızda titreme oluyor... Peki bir kez basıp çektiğinizde açılma ya da ekranın açılıp kapanması gibi bir sorun olmuyor değil mi? Açılırken bir kez titremesi ve açılması normal ancak kısa devre olmadıkça bana tek basımla titremesi saçma geldi.

Oyla:

stranium

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tr
Cihazım
Mi A2 ve A2Lite
Konular
5
A2 kullanıyorum, bende de aynı durum var. Normali böyle sanırım. Bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

Oyla:

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Her bastığınızda titreme oluyor... Peki bir kez basıp çektiğinizde açılma ya da ekranın açılıp kapanması gibi bir sorun olmuyor değil mi? Açılırken bir kez titremesi ve açılması normal ancak kısa devre olmadıkça bana tek basımla titremesi saçma geldi.
Telefon kapalıyken sadece basıp çeksem bile titreme oluyor, normal açılış titremesini bilirim yoksa bu o değil yani sizde olmuyor mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

A2 kullanıyorum, bende de aynı durum var. Normali böyle sanırım. Bir sorun olduğunu zannetmiyorum.
Umarım normaldir..

Oyla:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Bu durumun bir sorun olduğunu düşünmüyorum ben zaten. A2 kullanan başka birinde aynı durumun olması kronik bir hata olduğunu gösterir büyük ihtimalle. Bence endişe etmeyin kullanın cihazınızı. Hayat bunları kafaya takmak için çok kısa.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Bend
Bendede o tirreme oluyor android 9 dan sonra oldu sanırım tam dikkat etmedim 1 aylık benınkıde kafana takma yazılımsaldır herkezee olduğu için sorun yaratma samsung marka telefondada açılınca tirriyordu buda basınca yapıyor ama. Benım farklı bi sorunun var androşd one yazıp açılırken mi logosu çıkıyor ya orada ses çalıyordu şarja takılınca çıkan sesten bende o ses gitti teledonu aldıktan 4 5 gün sonra sizde o ses varmı

Oyla:
Üst Alt