Yardım Telefon ısısının sabit kalması.

omerrygr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Selamün aleyküm arkadaşlar. Telefonum Redmi Note 6 Pro. Telefon sıcaklığı için uygulama kullanıyorum ben 1 aya yakın lakin son 2 gün farkettim ki telefon ısısı hep sabit derecede kalıyor 38 derecede kalıyor. Telefon soğukta olsa, boşta da olsa ve sıcakta olsa hep aynı deger veriyor. Üstelik bu sorundan sonra telefonun hızlı sarja girişi süresi 10 15 saniye oldu. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Böyle kullanırsam bi sıkıntı çıkarır mı hocam pc yok bende.
Sonuçta bir ısı değeri, bir sıkıntı yaratmaz. Isınma problemi var ise EU ROM'a geçin, o şekilde değerleri yeniden gözlemleyin.

Oyla:

omerrygr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Isınma çok değilse sanmam
Hocam kendisi duzelmezmi acep
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonuçta bir ısı değeri, bir sıkıntı yaratmaz. Isınma problemi var ise EU ROM'a geçin, o şekilde değerleri yeniden gözlemleyin.
Hocam ısınma yok Allah'a şükür. Sadece değerleri sabit duruyor ve hızlı sarja geç giriyor o kadar. Donanımsal olmasından korkuyorum hocam.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam kendisi duzelmezmi acep
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ısınma yok Allah'a şükür. Sadece değerleri sabit duruyor ve hızlı sarja geç giriyor o kadar. Donanımsal olmasından korkuyorum hocam.
ROM'dan kaynaklı olarak yavaş geç girdiğini gösteriyor olabilir. Sadece göstergede yavaşlık vardır, bir sıkıntı yoktur. Bende de 5-6 saniye sonra hızlı şarj olduğunu söylüyor.

Oyla:

omerrygr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
ROM'dan kaynaklı olarak yavaş geç girdiğini gösteriyor olabilir. Sadece göstergede yavaşlık vardır, bir sıkıntı yoktur. Bende de 5-6 saniye sonra hızlı şarj olduğunu söylüyor.
Anladım hocam teşekkür ederim.

Oyla:

omerrygr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Isınma çok değilse sanmam
Hocam merhabalar rom attıktan sonra tekrar gözlemleyin demiştiniz Globe rom attım ve sıcaklık değeri hala sabit ve hızlı şarja girme hızı hala aynı bişey değişmedi başka yapacağım yöntem varmıdır?

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam merhabalar rom attıktan sonra tekrar gözlemleyin demiştiniz Globe rom attım ve sıcaklık değeri hala sabit ve hızlı şarja girme hızı hala aynı bişey değişmedi başka yapacağım yöntem varmıdır?
Başka bir fikrim yok maalesef.

Oyla:
Üst Alt