Yardım Telefon Hafızası PC de farklı gözüküyor.

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU Rom
Telefon Modeli
mi6x
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar. elimde eu rom yüklü mi6x var.
telefonda geliştirici seçenekleri ve usb debug açık.
sorun şöyle;
Telefonun dosya yöneticisinden gördüğüm dosyalar pc ye usb ile bağladığımda gözükmüyor.
Pc den telefon içine herhangi bir dosya attığımda telefondan görebiliyorum. aynı şey tam tersindede oluyor mesela bir fotoğraf çekeyim pc ye bağladığımda gözüküyor.
fakat altta resmini ekledğim klasörler dışında hiçbir klasörü göremiyorum. gizli dosyaları gösterme açık bu arada. gizli falan değil yani.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
usb yi taktığınızda bildirim gelecektir üzerine tıklayın depolamalı birşey yazması gerekli suan hatırlayamıyorum onu secin tüm dosyalar gözükmesi gerekli. gene sorun cozulmez ise mi drop ile deneyin oradan buyuk ihtimalle sorunsuz dosya aktarımı yapabilirsiniz

Oyla:

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
usb yi taktığınızda bildirim gelecektir üzerine tıklayın depolamalı birşey yazması gerekli suan hatırlayamıyorum onu secin tüm dosyalar gözükmesi gerekli. gene sorun cozulmez ise mi drop ile deneyin oradan buyuk ihtimalle sorunsuz dosya aktarımı yapabilirsiniz
Zaten onu seçmezsem hic dosya gözükmüyor. Onu seçtiğimdede durum anlattiğım gibi. Mi drop, ftp vs. Gecici cozum fakat asil sebebini bulmak istiyorum.

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Zaten onu seçmezsem hic dosya gözükmüyor. Onu seçtiğimdede durum anlattiğım gibi. Mi drop, ftp vs. Gecici cozum fakat asil sebebini bulmak istiyorum.
benim bir fikrim yok aslında gecici cozum olarak bakmak biraz mantıksız geliyor ben cogunlukla kablo ile ugrasmak yerine midrop kullanıyorum

Oyla:
Üst Alt