Yardım Telefon Güncellemeleri Açma

pesa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
9
Merhabalar, telefonum da güncelleme yapamıyorum ağa bağlanılamıyor diyor nasıl açarım güncellemeleri acaba?

Telefon; Redmi Note 9

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar, telefonum da güncelleme yapamıyorum ağa bağlanılamıyor diyor nasıl açarım güncellemeleri acaba?

Telefon; Redmi Note 9
Bl açıksa fastboot'tan rom atabilirsiniz PC 'de

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ağa bağlanamıyor hatası eğer cihazınız mi hesap bypass yapılmış cihaz ise verebilir. yada imei atan kişi iş güzarlık yapıp güncelleme kapatmış olabilir. cihazda mi hesap kullanabiliyorsanız açıksa ve size aitse ozaman rom atıp düzeltebilirsiniz. imei gidip gitmeyeceği bu şekilde bilinmez hangi yolla yapıldığını bilmek gerekir. Ama bypass yapılmış cihaz ise rom atınca şifre ekranında kalacaktır..

pesa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
9
Ağa bağlanamıyor hatası eğer cihazınız mi hesap bypass yapılmış cihaz ise verebilir. yada imei atan kişi iş güzarlık yapıp güncelleme kapatmış olabilir. cihazda mi hesap kullanabiliyorsanız açıksa ve size aitse ozaman rom atıp düzeltebilirsiniz. imei gidip gitmeyeceği bu şekilde bilinmez hangi yolla yapıldığını bilmek gerekir. Ama bypass yapılmış cihaz ise rom atınca şifre ekranında kalacaktır..
mi hesabı açık hocam kullanabiliyorum.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
rom nasıl atılır ile alakalı video var mı hocam peki?
Mi flash ile veya cmd ile önerim cmd ile rom atmanız bu işlerde dikkat etmeniz gereken önemli husus driver eksiksiz olması yoksa geri dönüş zor oluyor telefonda bilginiz olsun

Üst Alt