Yardım Telefon görüşmesinde kapanma

Rk22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rk
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Note 7 yi kullanmaya başlayalı 3 gün oldu. Sesli aramalarda bazen kendiliğinden kapanıyor sanırım. Kulağım değdi kapandı diye düşünüyordum ama biraz önce hoparlörden konuşurken kapandı. Böyle bi sorun yaşayan var mı aranızda?

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Hocam görüşmeniz 70 dakika aralıksız sürüyorsa otomatik kapatıyor diye biliyorum

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Hocam mantığı bilmiyorum galiba 'ulan telefonu açık unuttu kapatam da dakikası bitmesin' diyor :D

Evet. İki tarafında görüşme bittiği zaman arama kapatma tuşuna basmaması veya görüşme anında uyuyakalma gibi durumlardan dolayı 70 dakika sonunda otomatik kapanıyor

Oyla:

bark_41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
4
Burayı tam anlayamadım 2 tarafda 70 dakika boyunca kapatmasa yine kapaniyor mu, 2 taraftan sadece biri 65. dk.da kapatsa diğeri de uyuya kalıp kapatmasa nasıl oluyor? :))

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Burayı tam anlayamadım 2 tarafda 70 dakika boyunca kapatmasa yine kapaniyor mu, 2 taraftan sadece biri 65. dk.da kapatsa diğeri de uyuya kalıp kapatmasa nasıl oluyor? :))
biri kapattığı zaman diğeri zaten otomatik kapanıyor.ikiside kapatmaz ise 70.dakikanin sonunda otomatikman kapanıyor

Oyla:
Üst Alt