Çözüldü Telefon görüşmesi sırasında ekranın açılması

jirrenas21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
jir
Cihazım
note 10 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mıuı global 12.1.1
Telefon Modeli
Note 10 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar benim sorunum telefon görüşmesi sırasında ekran kendiliğinden açılıyor kapatma tuşuna bassam dahi kapanıp hemen açılıyor bu sorunun çözümüne yardım lütfen.

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Bildiğim kadarı ile bu özellik için kullanılan sensör bu cihazda kullanılmamış farklı bir teknoloji bir yazılım ile kontrol ediliyormuş o yüzden çözümü malesef yok telefon dik moddayken sorun olmuyor çalışıyor ancak yatay pozisyona geçince stabil olarak algılamıyor bütün note 10 lite larda var bende 2 tane var şirket ve şahsi hattım için kullanıyorum malum yolla gelen cihazlar 2 sinde ve çevremdeki tüm denediğim cihazlarda var.

Oyla:

jirrenas21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
jir
Cihazım
note 10 lite
Konular
1
Bildiğim kadarı ile bu özellik için kullanılan sensör bu cihazda kullanılmamış farklı bir teknoloji bir yazılım ile kontrol ediliyormuş o yüzden çözümü malesef yok telefon dik moddayken sorun olmuyor çalışıyor ancak yatay pozisyona geçince stabil olarak algılamıyor bütün note 10 lite larda var bende 2 tane var şirket ve şahsi hattım için kullanıyorum malum yolla gelen cihazlar 2 sinde ve çevremdeki tüm denediğim cihazlarda var.
peki kapatma tuşu neden işlev görmüyor eskiden böyle bir sorunum yoktu şuan var, emin değilim ama galiba son güncellemeden sonra oldu.

Oyla:

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
peki kapatma tuşu neden işlev görmüyor eskiden böyle bir sorunum yoktu şuan var, emin değilim ama galiba son güncellemeden sonra oldu.
aslında çalışıyordur ancak yüzünden az uzaklaşınca arama modunda olduğu için otomatik ekran tekrar açılıyordur.

Oyla:

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
kirilmaz camdanda olabilir poco x3 ve note 9 pro cihazlarimsa siyah ust cita yuzunden gormuyordu cami asagi dogru indirip taktim duzeldi

Oyla:

jirrenas21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
jir
Cihazım
note 10 lite
Konular
1
kırılmaz cam kullanmıyorum, galiba güncellemeden sonra oldu yani 1 ay gibi var bu sorun.

Oyla:

dralivolkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
volkan
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Telefonun kutusundan çıkan şeffaf kılıfı kullanıyordum, kılıfı çıkarıp denedim, sorun çözüldü. 3-4 görüşme yaptım sıkıntı yok.

Oyla: Çözüm
Üst Alt