Yardım Telefon Fastboot Moda Bile Girmiyor!

ugur_akd

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Galaxy S3
Konular
3
Arkadaşlar merhaba herhalde telefon hard brick oldu. Twrp yükleyip üstüne miui pro yüklemeye çalıştım, işlem bittikten sonra telefonu açmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermedi hala da öyle. 2 saattir şarjda ama telefon ne açılıyor ne fastboot moda alınıyor ne de download moda alınıyor öylece siyah bir ekran var. Donanımsal bir arıza olmayıp hard brick olduğunu da bilgisayara bağladığımda usb bağlantı sesinden anlayabiliyorum. Yine aygıt yöneticisinden Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM10) şeklinde bağlantı noktası da kuruluyor ama fastboot moda geçemediğimden kurulum yapamıyorum miflash üzerinden

Anti rollback gibi bir olay yok çünkü miui9'dan miui10'a geçerken oldu dediğim olay ve bootloader kilidi açıktı cihazın

Ne yapmam lazım acaba bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
gercekten delırmemek elde degıl ya. servıs calısanları da uyanık cıhaz bası 25 euro ındırecek. 25 euro normalde para degıl de kur durumunu görüyoruz yanı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

174 türk lırası hahahah

Oyla:

bbcbbc06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bora
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Aynen adama bisey diyemiyosun ki 25 euro adam icin 25 lira. Bizim para para değil. Bide baska care yok ki. 200 dolar verip aliyosun telefonu. Ya 200 dolarin çöp olacak ya da 25 euro daha gitcek. Umarim en kısa sürede bir cozum bulunur. Yabancı forumlarda da mağdur çok fazla.

Oyla:

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
25 lıra olsa nedır kı ya cıdden. Kur farkı mahvedıyor bızı. Xıaomının el atması lazımmmm

Oyla:

bbcbbc06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bora
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Ya insan yeni aldigi telefonu gereksiz yere brick edince böyle oluyor iste. Nasıl bir moral bozukluğu oluyor. Onun için 25 euro falan gözüm görmedi. Gerçi memurum şükür verecek durumum da vardı. Ama yine de bu aptal durumdan nemalaniyor. O da çok zoruma gidiyor. Umarım bu işlerle ilgilenen insanlar en kisa sürede bir çözüm yolu bulurlar. Bu paraları vermeyecek olanlar da var çünkü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

sinan3416

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
redmi
Konular
7
s-unlock sitesinden yardım istedim bu konuda 30,90 usd istedi western union ile bende yolladım ekran görüntüsü istedi yolladım team wiewer ile baglandı pc ye ve bilgisayarımdaki mi flash 2018 versiyon programa id ve şifreyi yazıp girdiği anda bağlantıyı kestım :)) çok kızdı ama yapacak birşey yok banka internet şubeden parayı geri çektim hemen.15 usd kayıpla bu işi çözdüm ve şimdi ister inanın ister inanmayın id ve şifre otomatik giriyor ama şifreyi göremiyorum :) her seferinde hesaba giriş yapıyorum.ama şifresini bilmiyorum 3 gün oldu daha şifresini de dğiştirmedi.

Ekli dosyalar

• Untitled.png
    Untitled.png
    107,7 KB · Görüntüleme: 74
Oyla:

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
s-unlock sitesinden yardım istedim bu konuda 30,90 usd istedi western union ile bende yolladım ekran görüntüsü istedi yolladım team wiewer ile baglandı pc ye ve bilgisayarımdaki mi flash 2018 versiyon programa id ve şifreyi yazıp girdiği anda bağlantıyı kestım :)) çok kızdı ama yapacak birşey yok banka internet şubeden parayı geri çektim hemen.15 usd kayıpla bu işi çözdüm ve şimdi ister inanın ister inanmayın id ve şifre otomatik giriyor ama şifreyi göremiyorum :) her seferinde hesaba giriş yapıyorum.ama şifresini bilmiyorum 3 gün oldu daha şifresini de dğiştirmedi.
Biraz pintilik olmuş ama hallettiyseniz ne mutlu size :D

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam üzüldüm açıkçası geçmiş olsun. Yardımı dokunur mu bilmiyorum ama MiRooM konusunu açarken orada Anti-rollback li cihazlara nasıl rom yüklenir onu anlatmışlar. Site rusça olduğu için ve ben de de öyle bir telefon olmadığı için paylaşım yapamadım. Yani size faydası olur mu bilmiyorum ama diğer arkadaşlar için incelenip paylaşılırsa belki böyle birşey başka birilerinin başına gelmez

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Şuan benim telefonum da fastboot a girmiyor ama telefonda sıkıntı yok açılıyor herşey normal

Oyla:
Üst Alt