Yardım Telefon Fastboot Ekranında Kaldı

Zeurest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Merhaba arkadaşlar telefonum mi5x modelidir yurt dışı cihazı imei kayıtlıdır sorun şurdaki imeiside bilmiyorum yani bir kenara yazmadım bu gece rom yüklerken cihaz birck oldu cmd komutundan bootlowder komutuna gırebılıyordum ama artık hata verıyor FAİLD ROMOTE UNLOCK gibisinden telefon hic açılmıyor sadece fast boot ekranına giriyor lütfen yardımcı olun

Son düzenleme:

Hebib

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hebib
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
5
Merhaba arkadaşlar telefonum mi5x modelidir yurt dışı cihazı imei kayıtlıdır sorun şurdaki imeiside bilmiyorum yani bir kenara yazmadım bu gece rom yüklerken cihaz birck oldu cmd komutundan bootlowder komutuna gırebılıyordum ama artık hata verıyor
Merhaba arkadaşlar telefonum mi5x modelidir yurt dışı cihazı imei kayıtlıdır sorun şurdaki imeiside bilmiyorum yani bir kenara yazmadım bu gece rom yüklerken cihaz birck oldu cmd komutundan bootlowder komutuna gırebılıyordum ama artık hata verıyor FAİLD ROMOTE UNLOCK gibisinden telefon hic açılmıyor sadece fast boot ekranına giriyor lütfen yardımcı olun

gibisinden telefon hic açılmıyor sadece fast boot ekranına giriyor lütfen yardımcı olun

mi unlock uygulamasini kur bilgsiyara daha sonra cihazdaki miui hesabi dahil et ve cihaz kendiliyinden oem locu acaktir sonra ise usb kabloyu bilgisayarin arka kismina (kendi basimada geldi yan giris yuvasina takiyordum bir kac sefer hata yapdikdan sonra arka kisminda ki giris yuvasina saldim ve hall oldu) sal ve cihaza doqru romu yuklediyinden emin ol
IYI SANSLAR

Oyla:

Zeurest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 6
Konular
5
mi unlock uygulamasini kur bilgsiyara daha sonra cihazdaki miui hesabi dahil et ve cihaz kendiliyinden oem locu acaktir sonra ise usb kabloyu bilgisayarin arka kismina (kendi basimada geldi yan giris yuvasina takiyordum bir kac sefer hata yapdikdan sonra arka kisminda ki giris yuvasina saldim ve hall oldu) sal ve cihaza doqru romu yuklediyinden emin ol
IYI SANSLAR
Cevapınız için teşekkür ederim ama başıma daha kötü birşey geldi Mi5x testpoint yapmaya calıştım telefonun arkasını actım ve o videoki gösterdiği yerlere dokundum bilgisayar telefonu gördü romu yükledim ancak telefonda ekran gitti ekranın gitmesinin nedeni telefonun o arka kısmında dokunduğum yerlerden dolayı oldu ordan sonra ekran gitti yani yükledim romla alakası yok telefon açılıyor tuşların ışıkları falan geliyor engelli modunada gectı telefon ekrana dokununca sesler geliyor ama gel görki ekran yok ne düştü ne birşey oldu sadece o arka yere dokundum ekranımı yaktı noldu inanki bilmiyorum 2 haftadır telefonsuzum

Oyla:
Üst Alt