Çözüldü Telefon Doğru Girmeme Rağmen Deseni Kabul Etmiyor

quentintarantino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökay
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Telefonum iki gündür girdiğim deseni kabul etmiyor ve parmak iziyle giriş yapıyorum. Ayarlar kısmından şifreyi ayarlamak için deseni çizdiğimde ise resimdeki hata ile karşılaşıyorum. İkinci ya da üçüncü denememde bu hata, 'Ayarlar sürekli olarak duruyor' şeklinde değişiyor. Uygulama yöneticisinden Ayarlar ve Güvenlik uygulamalarının verilerini temizlemeyi denedim ancak işe yaramadı. Not: Ayarlar kısmında deseni yanlış çizdiğimde bu hatayı vermiyor, deseni kabul etmeden tekrar deneyin yazıyor.

Ekli dosyalar

• IMG-20210330-WA0005.jpg
    IMG-20210330-WA0005.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 2

quentintarantino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökay
Cihazım
Redmi 5
Konular
1
Telefonum iki gündür girdiğim deseni kabul etmiyor ve parmak iziyle giriş yapıyorum. Ayarlar kısmından şifreyi ayarlamak için deseni çizdiğimde ise resimdeki hata ile karşılaşıyorum. İkinci ya da üçüncü denememde bu hata, 'Ayarlar sürekli olarak duruyor' şeklinde değişiyor. Uygulama yöneticisinden Ayarlar ve Güvenlik uygulamalarının verilerini temizlemeyi denedim ancak işe yaramadı. Not: Ayarlar kısmında deseni yanlış çizdiğimde bu hatayı vermiyor, deseni kabul etmeden tekrar deneyin yazıyor.
Artık parmak iziyle de giremiyorum. 'Hatırlamak için şifrenizi en az 72 saatte bir girin' yazıyor desen kısmında. Deseni de hala kabul etmiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu yeniden başlattım ve deseni kabul etti.

Son düzenleme:
Üst Alt