Soru Telefon değişikliği

Architorture

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Meslek
Ticaret
Konular
11
Merhaba arkadaşlar. Mi 10 pro modelinden mi 11 e geçmek mantıklı mıdır? Artıları eksileri nedir?
Teşekkürler.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Elbette üst modelin işlemci ekran kamera batarya gibi farklılıkları vardır. Bu herzaman olmuştur. Bütçenize uygun geliyor ve bu cihazı kullanmak istiyorsanız ne ala ama sadece bir fikir ise ben şahsen elimde mi 10 pro olsa mi 11 değilde mi 11 pro yu veya mi 12 beklerdim acele etmenize gerek yok cihazınız zaten mükemmel bir güce sahip sesi de çok güzel çektiği fotoğraflar da bence gayet başarılı takdir elbette size kalmış.

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 11 LE
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

savioranqel68 kardeşimizin de yazdığı gibi yeni her modelde illaki birçok değişiklik vardır ve bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçim. Kağıt üzerindeki veriler ile gidecek olursak eğer MI 11 daha yeni bir cihaz olduğu için işlemci ve ekran konusunda tabii ki daha iyi ama iş kameraya gelince ise şu an kullandığız MI 10 Pro daha iyi. Ses ve bağlantı olarak birçok özelliği ve donanımı aynı, yine pil konusunda normal şarj neredeyse aynı sayılır, bence 50watt ve 55watt arasında pek bir fark yok, hızlı şarj konusunda da daha ne 30watt nede 50wattlık bir kablosuz şarj standı olmadığı için bana göre o da bir fark sayılmaz. Şahsi tercihim MI 10 Proyu biraz daha kullanmaktan yana olurdu. Ama illaki cihazı yükseltmek istiyoru derseniz de bir önceki yorumdaki gibi MI 11 Proyu beklemenizi öneririm. Ama bir MI cihazı olmasına gerek yok derseniz de bugün Oneplus 9 serisi tanıtıldı onu da bir incelemenizi tavsiye ederim.

Architorture

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Meslek
Ticaret
Konular
11
Aslında mi 11 pro düşünüyorum lakin onun fiyatının daha yükseklerde olacağını düşünüyorum. Geçmeye değer olup olmadığını kestiremiyorum.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Aslında mi 11 pro düşünüyorum lakin onun fiyatının daha yükseklerde olacağını düşünüyorum. Geçmeye değer olup olmadığını kestiremiyorum.
Hocam bence geçmeye değmez Mİ 12 beklerdim şahsen. Daha çiçeği burnunda bir cihaz kullanıyorsunuz :)

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5

savioranqel68 kardeşimizin de yazdığı gibi yeni her modelde illaki birçok değişiklik vardır ve bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçim. Kağıt üzerindeki veriler ile gidecek olursak eğer MI 11 daha yeni bir cihaz olduğu için işlemci ve ekran konusunda tabii ki daha iyi ama iş kameraya gelince ise şu an kullandığız MI 10 Pro daha iyi. Ses ve bağlantı olarak birçok özelliği ve donanımı aynı, yine pil konusunda normal şarj neredeyse aynı sayılır, bence 50watt ve 55watt arasında pek bir fark yok, hızlı şarj konusunda da daha ne 30watt nede 50wattlık bir kablosuz şarj standı olmadığı için bana göre o da bir fark sayılmaz. Şahsi tercihim MI 10 Proyu biraz daha kullanmaktan yana olurdu. Ama illaki cihazı yükseltmek istiyoru derseniz de bir önceki yorumdaki gibi MI 11 Proyu beklemenizi öneririm. Ama bir MI cihazı olmasına gerek yok derseniz de bugün Oneplus 9 serisi tanıtıldı onu da bir incelemenizi tavsiye ederim.
Merhaba,sadece eklemek istedim aliexpressten siparişimi verdim ve 18 günde elime ulaştı 65w adaptör ile birlikte aldım,cihazım mi 11.Kablosuz şarj ve adaptör orjinal Xiaomi ürünüdür.
TRY 271.88 31%OFF | 2020 yeni Xiaomi 55W kablosuz şarj cihazı 55W Max dikey hava soğutmalı kablosuz şarj desteği hızlı şarj xiaomi 10 Pro

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7

var abi 50wattlık bir kablosuz şarj standı ben verdim sizde verin isterseniz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,sadece eklemek istedim aliexpressten siparişimi verdim ve 18 günde elime ulaştı 65w adaptör ile birlikte aldım,cihazım mi 11.Kablosuz şarj ve adaptör orjinal Xiaomi ürünüdür.
TRY 271.88 31%OFF | 2020 yeni Xiaomi 55W kablosuz şarj cihazı 55W Max dikey hava soğutmalı kablosuz şarj desteği hızlı şarj xiaomi 10 Pro
yanında geliyormu adaptör ?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bence şuanda geçmek için hiç bir neden yok. Sebep yok yani. Ha diyorsanız sebep gerekmiyor can sıkıntısından diye o zaman başka.

Ek olarak Mi 11 'in piyasada biraz oturmasını beklemek gerek, şuanda ısı sorunları var gibi, ek olarak ekran kullanılan yeni gorilla glass camın eski sürümden çok daha dayanıksız ve çok çabuk cizildiğini söyleyenler var. Dikkat etmek lazım.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Bence şuanda geçmek için hiç bir neden yok. Sebep yok yani. Ha diyorsanız sebep gerekmiyor can sıkıntısından diye o zaman başka.

Ek olarak Mi 11 'in piyasada biraz oturmasını beklemek gerek, şuanda ısı sorunları var gibi, ek olarak ekran kullanılan yeni gorilla glass camın eski sürümden çok daha dayanıksız ve çok çabuk cizildiğini söyleyenler var. Dikkat etmek lazım.
abi sanırsam sorunu çözdüler Optimizasyon - Güncellenmiş GPU sürücüsü [Mi 11] geldi bana ? güncelleme [ Eu ]

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
abi sanırsam sorunu çözdüler Optimizasyon - Güncellenmiş GPU sürücüsü [Mi 11] geldi bana ? güncelleme [ Eu ]

Doğru olabilir ancak henüz bu yönde bir mesaja rastlamadım. Şuana kadar en çok gördüğüm şey telefondaki ısı sorunu.

Üst Alt