Yardım Telefon çekmiyor.

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
Herkese merhaba. Telefonumda şebeke çekmiyor daha doğrusu çekim gücü zayıf iki farklı operatörde de denedim sonuç değişmedi. Sizce ne yapılabilir? Sorun ne olabilir? Teşekkürler

Ahm-ET

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 7
Konular
0
Ayarlardan Şebeke değiştirmeyi denediniz mi

Oyla:

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
Ayarlardan Şebeke değiştirmeyi denediniz mi
Ayarlarda ağı otomatik seç kısmından bahsediyorsanız siz yazdıktan sonra denedim. Diğer operatörleri de görüyor, yasaklı olarak. Telekom 4.5 g kısmını seçtim. Bu şeklide denedim. Bakalım artık. Telefonun çekmeme riski olan yerlerde daha dikkatli davranıyorum en azından cebimden çıkarıyorum. İlginiz için teşekkürler

Oyla:

nanemolla

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nane
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
0
Ben de son güncellemeden sonra aynı sorunu yaşıyorum. Eskiden iyi çektiği yerlerde telefon şebekesi çekmiyor. Ağ ayarlarını sıfırlamayi öneren olmuştu. Denedim fakat sorun çözülmedi.

Telefonu 2 hatlı kullanıyorum. Turkcell ve Türk Telekom. Telekom hiç çekmiyor. Turkcell ise tek diş. Çoğu zaman da görüşme sırasında şebeke gidiyor. Başka telefonların aynı mekanda full çektiğini ve sorun yaşamadığını gördüm.

Oyla:

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
Ben de son güncellemeden sonra aynı sorunu yaşıyorum. Eskiden iyi çektiği yerlerde telefon şebekesi çekmiyor. Ağ ayarlarını sıfırlamayi öneren olmuştu. Denedim fakat sorun çözülmedi.

Telefonu 2 hatlı kullanıyorum. Turkcell ve Türk Telekom. Telekom hiç çekmiyor. Turkcell ise tek diş. Çoğu zaman da görüşme sırasında şebeke gidiyor. Başka telefonların aynı mekanda full çektiğini ve sorun yaşamadığını gördüm.
Evet hocam, hemen hemen aynı sorunları yaşıyoruz. Ben de güncellemeden sonra bu sorunu yaşayanları duydum. Pek de anlamadığım için düzelmesini bekleyeceğiz herhalde. Can sıkıcı bir durum.

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
maalesef çekmeme, ulaşılamama, şebeke gelmemesi sorunları nedeniyle çok sevdiğim telefonuma veda etmek zorunda kaldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

üstad zenex hocam belki çözüm önerebilir bize, başkada çözüm önerisi olan bir tamirci bulamadım ben

Oyla:

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
maalesef çekmeme, ulaşılamama, şebeke gelmemesi sorunları nedeniyle çok sevdiğim telefonuma veda etmek zorunda kaldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

üstad zenex hocam belki çözüm önerebilir bize, başkada çözüm önerisi olan bir tamirci bulamadım ben
Ben bu sorun dışında gayet memnundum, bir süre daha kullanacağız mecburen

Oyla:
Üst Alt