Yardım Telefon çekmiyor.

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
Herkese merhaba. Telefonumda şebeke çekmiyor daha doğrusu çekim gücü zayıf iki farklı operatörde de denedim sonuç değişmedi. Sizce ne yapılabilir? Sorun ne olabilir? Teşekkürler

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba hocam, hangi operatörlerde denediniz, hangi bağlantı türünde şebeke zayıf(2G 3G 4G) şebekeye olan mesafeniz nedir, etrafınızda düzgün sinyal almanıza engel olabilecek materyaller mevcut mu, sizden başka kişilerde aynı problemi yaşıyor mu?

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
İşin ehline imei repair yaptırın yada hocam telefonu 3 g ye alın

Oyla:

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
Merhaba hocam, hangi operatörlerde denediniz, hangi bağlantı türünde şebeke zayıf(2G 3G 4G) şebekeye olan mesafeniz nedir, etrafınızda düzgün sinyal almanıza engel olabilecek materyaller mevcut mu, sizden başka kişilerde aynı problemi yaşıyor mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba. Vodafone ve Telekom denedim. Operatör ile ilgilidir diye tahmin etmiştim ama değilmiş. Aynı operatörü kullanan başka bir telefon aynı yerde şebeke yönünden sorun yaşamıyor. Son günlerde Evdeyken bile arayanlar ulaşamadığını söylüyor. Market gibi kapalı alanlarda da aynı sorun olmaya başladı. Hangi bağlantı türünde zayif konusuna hakim değilim 4.5 açık.

İnternet kalitesinden ziyade benim sorunum zaman zaman arama yapamayacak ya da arandığında ulasılamayacak duruma düşüyor olmam. (Mobil ağa ulaşılamıyor) Bazı arkadaşlar güncellemelerden sonra bu tip sorunlar olabileceğini söylüyor. Acaba yazılımla ilgili mi diye düşündüm. (Bu konuda teknik terimler de kullanamıyorum). İlginiz için de teşekkürler

İşin ehline imei repair yaptırın yada hocam telefonu 3 g ye alın
Teşekkürler. Dediğinizi deneyeceğim

Oyla:

jagged

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
jagged
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
5
Herkese merhaba. Telefonumda şebeke çekmiyor daha doğrusu çekim gücü zayıf iki farklı operatörde de denedim sonuç değişmedi. Sizce ne yapılabilir? Sorun ne olabilir? Teşekkürler
kullandığınız telefon nedir

Oyla:

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
kullandığınız telefon nedir
Mi A1 hocam

Cihazda imei repair işlemi yapıldı mı?
Hayır hocam öyle bir işlem yaptırmadım. Hatta herhangi bir servise ya da tamirciye falan goturmedim. Son zamanlarda başladı bı sorun şimdiye kadar çok memnundum. İnşallah düzelir. Buradaki arkadaşlar tabi telefon konusunda bilgileri fazla açıkçası ben o kadar hakim değilim sıradan kullaniciyim. Teşekkürler

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Mi A1 hocam

Hayır hocam öyle bir işlem yaptırmadım. Hatta herhangi bir servise ya da tamirciye falan goturmedim. Son zamanlarda başladı bı sorun şimdiye kadar çok memnundum. İnşallah düzelir. Buradaki arkadaşlar tabi telefon konusunda bilgileri fazla açıkçası ben o kadar hakim değilim sıradan kullaniciyim. Teşekkürler
Hocam birde turkcell hat üzerinde deneme yapma şansınız var mı?

Oyla:

Aydınlı09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Rıza
Cihazım
A1
Konular
1
Hocam birde turkcell hat üzerinde deneme yapma şansınız var mı?
Kullandığım operatöre taahütüm var. Sorun devam ederse onu da deneyebilirim. Mesela bugün daha iyi göründü kontrol ettiğimde inşallah şebeke ile ilgili geçici bir sorundur.Teşekkürler

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Kullandığım operatöre taahütüm var. Sorun devam ederse onu da deneyebilirim. Mesela bugün daha iyi göründü kontrol ettiğimde inşallah şebeke ile ilgili geçici bir sorundur.Teşekkürler
Hocam sorun operatör kaynaklı mı yoksa donanımsal mı, onu anlayabilmek için sormuştum. Umarım şebeke kaynaklıdır ve düzelir.

Oyla:
Üst Alt