Tavsiye Telefon alcam 2cihaz arasinda kaldim

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Anladım hocam bilgilerin için sağolasın sayende biseler öğrendim çocuğum liseye geçecek o yüzden ona veya kendime cihaz almam gerekiyor ileriyen zamandan

Yukarıda onun için cevabını verdim hocam. Poco X3 NFC çocuğunuzu büyük oranda memnun eder. Hemde zaten bizim gibi gençler genelde büyük ekran severler tatmin edecektir çocuğunuzu bu konuda. Siz 8 Proda devam edin çok iyi cihaz o. Bu arada rica ediyorum, estağfirullah bilgi paylaşınca güzel ne zaman arzu ederseniz yazar, çizerim ben. Zevk alıyorum bundan..

Pendost01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
9
Yukarıda onun için cevabını verdim hocam. Poco X3 NFC çocuğunuzu büyük oranda memnun eder. Hemde zaten bizim gibi gençler genelde büyük ekran severler tatmin edecektir çocuğunuzu bu konuda. Siz 8 Proda devam edin çok iyi cihaz o. Bu arada rica ediyorum, estağfirullah bilgi paylaşınca güzel ne zaman arzu ederseniz yazar, çizerim ben. Zevk alıyorum bundan..
Gördüm hocam böyle iyi insanlardan bilgi almak iyi oldu hayırlısı olur inşallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vallaha ne diyeyim, banada öyle geliyor sayın hocam. :D Hocamızın 8 Prosu elden gidecek gibi. haha--
Okusunlar da gitsin telefon önemli değil

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Gördüm hocam böyle iyi insanlardan bilgi almak iyi oldu hayırlısı olur inşallah

O sizin gibi insanların duyarlı, saygılı ve nazik davranışlarından kaynaklanmakta sayın hocam. Allah sizin gibi insanlarıda her anlamda bizim başımızdan eksik etmesin hayırlı geceler, iyi forumlar diliyorum. Hayırlısı olsun seçiminizde..

Pendost01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
9
O sizin gibi insanların duyarlı, saygılı ve nazik davranışlarından kaynaklanmakta sayın hocam. Allah sizin gibi insanlarıda her anlamda bizim başımızdan eksik etmesin hayırlı geceler, iyi forumlar diliyorum. Hayırlısı olsun seçiminizde..
Sağolasın hocam hayırlı geceler Allah'a emanet olun

Pendost01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
9
Selamün aleyküm hocam seni rahatsiz etcem tekrar kusura bakma yurtdışı telefon alalım mı sıkıntı yaşarız mi kesin önerir misin

Üst Alt