Yardım Telefon Açılmıyor

cesmecianur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
Mİ8 cihazımda öncelikle bootloader kilidini kaldırdım, daha sonra forumda yer alan hazır twrp aracını kullanarak fastboot modunda twrp yükledim. System reboot dediğim zaman telefon açılmadı tekrar twrp moduna döndü. Bende mi flash pro indirip global sürümünü tekrar kurdum fakat bu seferde telefon açılmıyor recovery moduna yönlendiriyor ve orada kalıyor. Şuanda hiç bir şey yapamıyorum mi flash ilede flashlayamıyorum çünkü mi flash unlocktan kontrol ettiğim zaman tekrar kilitlenmiş halde. Kilidi kaldıramıyorum yeniden çünkü telefon açılmıyor telefondaki mi hesabının developer options bölümünden o tiki açmamı istiyor. Yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Mİ8 cihazımda öncelikle bootloader kilidini kaldırdım, daha sonra forumda yer alan hazır twrp aracını kullanarak fastboot modunda twrp yükledim. System reboot dediğim zaman telefon açılmadı tekrar twrp moduna döndü. Bende mi flash pro indirip global sürümünü tekrar kurdum fakat bu seferde telefon açılmıyor recovery moduna yönlendiriyor ve orada kalıyor. Şuanda hiç bir şey yapamıyorum mi flash ilede flashlayamıyorum çünkü mi flash unlocktan kontrol ettiğim zaman tekrar kilitlenmiş halde. Kilidi kaldıramıyorum yeniden çünkü telefon açılmıyor telefondaki mi hesabının developer options bölümünden o tiki açmamı istiyor. Yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Syst reboot değil hocam format data yapıp yes yazacaksınız okey liyeceksiniz çekirdek bicimlenmis olacak sonra PC ye bağlanıp indirmiş olduğunuz zip dosyayı telinize atacaksınız ve install deyip zip dosyayı kuracaksınız
Kolay gelsin

MI 8 UD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Mi Flash ile rom flaşlarken Clean and Lock sectiyseniz telefonun bootloaderı kilitlenmiştir.Eğer böyle yaptıysanız,mi unlock ile kilidi tekrar açmayı deneyin.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bir ihtimal kilitlediğiniz hesapla giriş yaparsanız kilit açılabilir,eğer olmaz ise yetkili hesap gerekiyor Zenex hocam ile iletişime geçin

Oyla:

cesmecianur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Syst reboot değil hocam format data yapıp yes yazacaksınız okey liyeceksiniz çekirdek bicimlenmis olacak sonra PC ye bağlanıp indirmiş olduğunuz zip dosyayı telinize atacaksınız ve install deyip zip dosyayı kuracaksınız
Kolay gelsin

Dediginiz gibi yaptım zaten hani twrp kısmında hicbir sorun yaşamadım install kısmında root işlemini hallettim sonra wipetan format data yaptım sonra syst reboot yaptım fakat tel tekrar twrp menüsüne geldi. Ve orada kaldı acımadı.Bende global rom için minin prg ile flashlama yaptım bitti islem bu seferde recovery modunda takılı kalıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Flash ile rom flaşlarken Clean and Lock sectiyseniz telefonun bootloaderı kilitlenmiştir.Eğer böyle yaptıysanız,mi unlock ile kilidi tekrar açmayı deneyin.
Kilitlenmis şuanda evet ama mı unlock ile kilidi açmayı denediğimde uyarı veriyor telefondan developer opt.tan o tilki işaretlemem gerekiyor sanırım fakat benim telefonun açılmıyor şuanda.

Oyla:

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Dediginiz gibi yaptım zaten hani twrp kısmında hicbir sorun yaşamadım install kısmında root işlemini hallettim sonra wipetan format data yaptım sonra syst reboot yaptım fakat tel tekrar twrp menüsüne geldi. Ve orada kaldı acımadı.Bende global rom için minin prg ile flashlama yaptım bitti islem bu seferde recovery modunda takılı kalıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kilitlenmis şuanda evet ama mı unlock ile kilidi açmayı denediğimde uyarı veriyor telefondan developer opt.tan o tilki işaretlemem gerekiyor sanırım fakat benim telefonun açılmıyor şuanda.
Hocam format data dan sonra zip dosyasını twrp ile yükleyecek siniz

Oyla:

cesmecianur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
Hocam format data dan sonra zip dosyasını twrp ile yükleyecek siniz

Gayet iyi anladım o kısmı teşekkür ederim hocam ama şuanda twrp menüsüne giremiyorum zaten ve bootloader kilitli olduğu için twrpyi tekrarda yükleyemiyorum.

Oyla:

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Gayet iyi anladım o kısmı teşekkür ederim hocam ama şuanda twrp menüsüne giremiyorum zaten ve bootloader kilitli olduğu için twrpyi tekrarda yükleyemiyorum.
Orjinal recovery de iseniz wipe data yapın sonra en alt kısımdaki USB bağlantisini seçin mitool 2 ile yükleme yapin
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

cesmecianur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi8
Konular
1
Orjinal recovery de iseniz wipe data yapın sonra en alt kısımdaki USB bağlantisini seçin mitool 2 ile yükleme yapin
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Evet orjinal recoverydeyim deneyip bildirecegim. Çok teşekkürler ...

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
En son çare edl moddan yetkili hesapla yazılım atmak hocam. Bunun için özel mesajla ulaşabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt