Yardım Telefon Açılmıyor

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Merhabalar. Redmi 3s cihaz fastboot moduna geçmişti. Abim, bu konulardan anlamadığı için baya uğraşmış acamamis. Şuan telefon kapalı. Fastboot modundan çıkmış ancak açılmıyor. Güç tuşu çok basılmasından dolayı az da olsa içeri basık. Tuşda mi sorun var bilmiyorum. Şarja takınca Şarj göstergesi çıkıyor ve şarj alıyor. Ancak açılmıyor. Ne yapmam gerekir. Rom atmak çözüm olurmu? Pc den açabilir miyiz komutla vs.?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhabalar. Redmi 3s cihaz fastboot moduna geçmişti. Abim, bu konulardan anlamadığı için baya uğraşmış acamamis. Şuan telefon kapalı. Fastboot modundan çıkmış ancak açılmıyor. Güç tuşu çok basılmasından dolayı az da olsa içeri basık. Tuşda mi sorun var bilmiyorum. Şarja takınca Şarj göstergesi çıkıyor ve şarj alıyor. Ancak açılmıyor. Ne yapmam gerekir. Rom atmak çözüm olurmu? Pc den açabilir miyiz komutla vs.?
Cihaz unlock mu? Eğer unlock ise global fastboot rom indirip mi flash ile clear all şıkkı ile açabilirsiniz eğer değilse Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz

Oyla:

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Cihaz unlock mu? Eğer unlock ise global fastboot rom indirip mi flash ile clear all şıkkı ile açabilirsiniz eğer değilse Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz
Evet cihaz unlock. Ancak mi hesabı şifresi vs unutulmuş. Sorun çıkarır mı

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Evet cihaz unlock. Ancak mi hesabı şifresi vs unutulmuş. Sorun çıkarır mı
Mi hesabı sorar tekrardan açılışta eğer cihazımı bul kısmını kapattıysanız sormaz eğer aktifse mi accaunt sorar isterseniz twrp yükleyip aosp rom kurabilirsiniz mesela pixel experience

Oyla:

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Mi hesabı sorar tekrardan açılışta eğer cihazımı bul kısmını kapattıysanız sormaz eğer aktifse mi accaunt sorar isterseniz twrp yükleyip aosp rom kurabilirsiniz mesela pixel experience
Cihazı bul kapalı büyük ihtimalle. Teşekkür ederim. Deneyeceğiz artık.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihazı bul kapalı büyük ihtimalle. Teşekkür ederim. Deneyeceğiz artık.
Rica ederim hocam deneyin eğer mi şifresi açılışta sorarsa acil telefonu açmak istiyorsanız dediğim gibi pixel experience kurun sorunsuz kullanırsınız geçmiş olsun

Oyla:

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Rica ederim hocam deneyin eğer mi şifresi açılışta sorarsa acil telefonu açmak istiyorsanız dediğim gibi pixel experience kurun sorunsuz kullanırsınız geçmiş olsun
Hocam peki fastboot moduna almadan rom kurabilecek miyiz? Telefonu fastboot moduna da alamıyorum. Ne açabiliyorum ne fastboot moduna alabiliyorum. Tuşlar hiç bir işe yaramıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz açılmıyor, fastboot moduda açılmıyor. Tek tepkisi, sarja takınca titreşim ile mi logosu çıkıyor ve ardından şarj dolum göstergesi bu kadar. Ne yapmam gerektiğine dair yardım bekliyorum.

Son düzenleme:
Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam peki fastboot moduna almadan rom kurabilecek miyiz? Telefonu fastboot moduna da alamıyorum. Ne açabiliyorum ne fastboot moduna alabiliyorum. Tuşlar hiç bir işe yaramıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz açılmıyor, fastboot moduda açılmıyor. Tek tepkisi, sarja takınca titreşim ile mi logosu çıkıyor ve ardından şarj dolum göstergesi bu kadar. Ne yapmam gerektiğine dair yardım bekliyorum.
ses kisma ile guc tusuna basili tutun biraz fastboot moda alir kendini eger oda olmazsa ses ukseltme ile guc tusuna basin telefonun kendi twrp sine giris yapin ve format data diyin oda olmazsa mi assistani secin twrp modda ve trp zip uzantili romu indirin ordan romu kurmayi deneyin baska yol aklima gelmiyor hocam

Oyla:

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Zenex hocam yardımcı olabilir misiniz. Tuşlar ile hiç bir ekrana giremiyorum. Tuşlar iptal yani. Sadece şarja takınca titreşim ve ardından Miui logosu ve şarj dolum göstergesi geliyor. Sorun ne olabilir?

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
fastboottan twrp kur twrp ye gir sistemi komple sıfırla istersen aosp rom kur devam et

Oyla:
Üst Alt