Çözüldü Telefon açılırken dm-verity corruption uyarısı

kükreyendeliadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.5 TR
Telefon Modeli
Redmi 9C
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, telefonum Redmi 9C ve MIUI Sürümünü 12.0.5 TR'den 12.5.4 GLOBAL'e yükseltmek istedim fakat işler umduğum gibi gitmedi. Bir kaç dakika beklettikten sonra error verdi (mi flash tool ile "clear all data" seçeneğini seçip yüklemeyi denedim) ondan sonra telefon kapandı ve hata almaya başladım çözümü nedir? garanti gitmiş midir?

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Android devices kısmını genisletip atarmisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukarıdaki vbmeta aracıni denedinizmi

Oyla:

Muratkilicc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi mi 10
Konular
0
Yukarıdaki vbmeta aracıni denedinizmi
evet fakat hıc bır etkı olmuyor telefonumda fastboot acık ses kısma ve ower tusuyla aktıf edıyorum fakat vbmeta da hıc bır şey yazamıyorum bı kac kez dokundugumda dırek olarak atıyor

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
evet fakat hıc bır etkı olmuyor telefonumda fastboot acık ses kısma ve ower tusuyla aktıf edıyorum fakat vbmeta da hıc bır şey yazamıyorum bı kac kez dokundugumda dırek olarak atıyor
Neye dokununca hicbirsey anlamadim sakince yazın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hata gelince güç tuşuna basın ve sonra ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun sonra yukarıdaki aracı çalıştırın

Oyla:

ToprioTR1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
hala aynı hata varsa "Fastboot" yerine "fastboot", "OEM" yerine "oem" dene. yani harfleri küçültüp dene.

Oyla:
Üst Alt