Yardım Telefon açılıp kapanıyor

Ümit erkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Erkan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
K40 Gaming cihazımapc den twrp yükleme çalıştım açılıp kapanmaya başadı sonra fastboot a geri dönmeye basladı bende vitsub dan rom yüklemeye karar verdim çöktü sandım yazılımı yükledim açılıp kapanmaya başladı bi 40 dk ellemedim ama 2 saat olacak hala aynı açılıp kapanıyor ses kısma ve açma tuşları veya power tusu ile mudahale edemiyorum ne recovery moda nede fastboot moda alamımıyorum lütfen acil destek lazım

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
K40 Gaming cihazımapc den twrp yükleme çalıştım açılıp kapanmaya başadı sonra fastboot a geri dönmeye basladı bende vitsub dan rom yüklemeye karar verdim çöktü sandım yazılımı yükledim açılıp kapanmaya başladı bi 40 dk ellemedim ama 2 saat olacak hala aynı açılıp kapanıyor ses kısma ve açma tuşları veya power tusu ile mudahale edemiyorum ne recovery moda nede fastboot moda alamımıyorum lütfen acil destek lazım

Bunun içinde mtk bilmem ne var onu kullanıp yeniden başlamasını durdurabilirsin, sonra fastboota alıp bişiler kurabilirsiniz

Ümit erkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit Erkan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2

Bunun içinde mtk bilmem ne var onu kullanıp yeniden başlamasını durdurabilirsin, sonra fastboota alıp bişiler kurabilirsiniz
yapmaya çalıştım usb den yanıt alıyorum ama sonrası yok yapamadım

ismail0100

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
5
yapmaya çalıştım usb den yanıt alıyorum ama sonrası yok yapamadım
Yeniden başlamasını engelledin ya, sonra fastboot modunu açmaya çalışma.

Miflash değilde diğer flash uygulaması var ya onu seçip onla kur sistemini geri. Yapamazsan gece konuşarak anlatayım

mracengiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
K40 Gaming
Konular
0
Aynı problemi bende yaşadım çıldırmak üzereydim çok kolay bir şekilde çözdüm bu arkadaş çok basit bir şekilde anlatmış her şeyi

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt