Çözüldü Telefon açıkken şarj olmuyor kapalı iken şarj oluyor

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
DotOS 5.2.1
Telefon Modeli
Red mi note 4 (mido)
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese iyi forumlar telefonuma yaklaşık 1-2 hafta önce dotos 5.2.1 sürümü indirdim. Bugün sabah telefonumu açıkken şarja taktığımda telefon şarj almadı sonra kapatıp şarja taktım ve şarj olmaya başladı. Romla alakalı bir sorun olabilir mi sizce değiştirmek zorunda kalıcam gibi :(.

Çözüm
gelen ve giden değerler eşitse şarj olmaz.
benim pcden telefon şarj olmuyordu mesela
Teşekkürler dediğim gibi akıllı kesim özelliğindeki batarya sıcaklık değerini değiştirdim en sonunda oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim telefonum da 4 yıllık, geçen gün taksitle 245 TL' ye Deji Marka Pil satın aldım, değiştirdim. Şimdi çok memnunum, pil ilk günkü gibi uzun dayanıyor.
Bence artık miladını tamamladı 3gb ram 32gb hafıza artık yetmiyor iki oyuna hafıza dolmakta :/.

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
ben 3 sene kullandım orginal bataryayı çok yıprattım şarjda sürekli oyun oynardım

telefon 32gb lik modeli oyunsuz anca kurtarıyor hafıza

telefon 32gb lik modeli oyunsuz anca kurtarıyor hafıza

ilk sürüme inersen android 6 lı olan şarjda ve performansı çok iyi sürüm 1-2 KÜÇÜK HATASI VAR AMA
Hocam ben crdroid android 11 sürümünü kullanıyorum baya iyi gidiyordu şarj.

Oyla:

mailempires

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
mi 9 Lite
Konular
1
Bu arada aklıma geldi. Rom' daki bir yazılım eğer pil ısınırsa belli bir dereceye geldiğinde akımı keser, pili soğuyuncaya kadar beklemeye - korumaya alır. Bu da iyi bir şeydir.
Merhaba mi 13 ultra cihazım var telefon açıkken şarja takıyorum 10 dk sonra 1 diş şarj yükseliyor veya yükselmiyor ama telefon kapalıyken şarj çok hızlı doluyor olması gerektiği gibi. Acaba sizin bu akıllı kesim/pil özelliği nasıl kullanılıyor bana da tarif etseniz?

Oyla:
Üst Alt