Çözüldü Tek IMEI bulunan İthalatçı Garantili Redmi Note 10s

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.2
Telefon Modeli
redmi note 10s
Bootloader Kilidi
Kapalı
arkadaşlar iyi forumlar herkese. n11 den bir cihaz aldım an itibari ile bugün elime geçti ve akşam evde kutuyu açayım dedim malum jelatin vardı kutu dışında ama bir gün önce bir videoda denk gelmiştim artık dış jelatin de güvence değil onu da kendileri yapıyormuş ki benim de öyle olmuş kutuyu bir açtım ki cihazın üstü toz içinde ve jelatin yok ayrıca sim kart yuvasının birinde üzerinde mi logosu olan bir kart takılı kart dediğim de sim karta benziyor ama değil sadece kapatmak amaçlı koyulmuş sim kart 2 aktif diğeri zaten imei sorguladığım da çıkmıyor durum bölümüne bakınca da görünmüyor sim 1. ayrıca kutu içine bir de avrupa piriz dönüştürücü koymuşlar. Şimdi bu durumla ilk kez karşılaştım ve bu bildiğim kadarı ile normal bir durum değil ithalatçı garanti ile türkiye garantisi arasında bir fark olmaması gerek kutu açılmamış ve çift imei aktif olması gerek... yanılıyor muyum?
ayrıca son olarak imei sorgulamada cihaz modeli redmi note 10 diye görünüyor neden note 10s değil?

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
xiaomi verify den doğruladınız mı cihazınızı ?

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xiaomi verify den doğruladınız mı cihazınızı ?
yok hocam bir doğrulama yapmadım. zaten anlattığım gibi sıfır garantili bir cihazın içi açılmış içine dönüştürücü konulmuş jelatin sökülmüş kir leke dolu. sorguda ne çıktığı önemli mi?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
yok hocam bir doğrulama yapmadım. zaten anlattığım gibi sıfır garantili bir cihazın içi açılmış içine dönüştürücü konulmuş jelatin sökülmüş kir leke dolu. sorguda ne çıktığı önemli mi?
Haklısınız hocam hiç önemli değil. İşin özü yurtiçi diyerek size kaçak telefon satmışlar... Hiç zaman kaybetmeden iade edin.

Oyla:

loof

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8
Meslek
Makina
Konular
9
Yinede bir bakın, siz bilirsiniz

Oyla:

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sporcu
Konular
37
Sanmıyorum..
İthalatçı garantili adı altında satılmış ve n11 üzerinden alınmış, o yüzden fatura kesilmiştir cihaza..
Firma istese de istemese de geri alacaktır cihazı, pek bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum..
Yaptıkları şeyin suç olduğunun farkındadırlar...

Oyla:
Üst Alt